Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

26731.pngkupila ovu peglu, sto je manje bitno od cinjenice da sam pare nabavila tako sto sam vratila peglu staru dve godine manje jedan mesec i uz razboritu raspravu sa servisom i teranje majstora kojimejeubedjivaodapethodnapeglaradikakovalja da pegla stvar sto sam ponela, dobila pare nazad. bravo ja cool.gif
Link to comment
A sad najbolje da su starke nelepe na oko.
ma daj, ko da ih je hitler dizajniro za logorase
Japanke su dobre za plazu, ali ne i za gradski prevoz. A i lepe su samo ako imas lepa stopala.
naravno, imam prelepa stopala.
Link to comment

cmrlj; nisam misila da te uvredim... vidim i korindjar pazarijo slicnu...... cisto iskustvo/preporuka.... od kad sam prvi put probala gravity feed peglu, nikad vise nisam pozelela tu igracku

Edited by Hippie
Link to comment

Zajebi, meni to preglomazno. Ko će da vuče sve te komponente pri peglanju. Ova cmrlj pegla je makar u 1 komadu, i deluje 3D, ma kako radila.

Link to comment
cmrlj; nisam misila da te uvredim... vidim i korindjar pazarijo slicnu...... cisto iskustvo/preporuka.... od kad sam prvi put probala gravity feed peglu, nikad vise nisam pozelela tu igracku
nisam se ja intimno vezala za peglu no je neuksno reci nekome da se zajebo sto je nesto kupio plus je neukusno ljudima u srbiji govoriti o tome da bi mnogo bolje bilo da su kupili proizvod koji je skuplji. preporuka se pise na drugaciji nacin.
Link to comment

sto sam kupila jedan straaavaaa iz jednog dela majica&pantalone sto je moderan ove sezone, crni, sjajni, hajklasizgledajuci. jedino sto ne vodim takav zivot...

Link to comment
dia.gif
"Гравитациони дотур"... нешто чудно пишу реч интравенозно у тој Америци :P.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...