Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Počeli popusti u Sportleru, a? :)Ja se nosio mišlju da kupim ono čudo za spinning, za zimske mesece kad ne može da se vozi bajs. Onda provalim da oni iz Mima sporta iznajmljuju to za 20 Eura mesečno, u zimskim mesecima. Donesu, montiraju, posle odnesu.........milina.
e, koji si baksuz: za te iz mima prvi put čujem. a baš sam mogla prvo da vidim za 20 jura na šta će sve to ličiti- ovako ću morati u profije kad sam već dala tolike pare. happy.gif btw, nije sportler nego onaj džinovski sportski outlet u corso saba biggrin.gif bilo i skalamerija za spinning, ali ič ispod 300. eto, i javi se za bonove od po 10 jura- dobila ih štos i što ih pre razdelim, bolje je: inače rizikujem da nakupijem i streči pents i kacige za na bicikl laugh.gif Edited by Joshua
Link to comment
e, koji si baksuz: za te iz mima prvi put čujem. a baš sam mogla prvo da vidim za 20 jura na šta će sve to ličiti- ovako ću morati u profije kad sam već dala tolike pare. happy.gif btw, nije sportler nego onaj džinovski sportski outlet u corso saba biggrin.gif bilo i skalamerija za spinning, ali ič ispod 300. eto, i javi se za bonove od po 10 jura- dobila ih štos i što ih pre razdelim, bolje je: inače rizikujem da nakupijem i streči pents i kacige za na bicikl laugh.gif
Meni je kod tih sprava upravo najveći problem prostor. Osim ako nemaš neku ogromnu gajbu ili kuću gde imaš sobu koja služi kao gym, uvek se ispostavi da nemaš gde tu skalameriju da skloniš kad je ne koristiš.
Link to comment

ovo još i nije tako strašno, prostorno gledano- može se lako smandrljati u neko ćoše + sam provalila da ima i neke točkiće na podlozi koji, pod ubodenim uglom, spasavaju kičmu pri vuči tamo-amo. :) ona čudesa za spining su mnogo glomaznija i, čini mi se, mnogo nepokretnija.

Link to comment
a moze vremenom i da postane ofinger za odeću..
To се код нас зове магарац. Увек имамо неки комад намештаја у тој улози, мада обично има бар неку равну површину на коју се временом наслажу три ствари: све, свашта & којешта. Док смо имали ону ходалицу/клацкалицу, на њој су се углавном сушили пешкири са плаже.
Link to comment
ovo još i nije tako strašno, prostorno gledano- može se lako smandrljati u neko ćoše + sam provalila da ima i neke točkiće na podlozi koji, pod ubodenim uglom, spasavaju kičmu pri vuči tamo-amo. :) ona čudesa za spining su mnogo glomaznija i, čini mi se, mnogo nepokretnija.
Uh, da, ono za spining je teško kao tuč. pa samo onaj točak od gvoždja kod boljih modela ima 60-70 kila, strava i užas.
Link to comment
To се код нас зове магарац. Увек имамо неки комад намештаја у тој улози, мада обично има бар неку равну површину на коју се временом наслажу три ствари: све, свашта & којешта. Док смо имали ону ходалицу/клацкалицу, на њој су се углавном сушили пешкири са плаже.
pa to..kod mene bila 1 stolica,pa kasnije 1 fotelja a trenutno je to 1 veliki i poluizduvani lejzibeg
Link to comment
a moze vremenom i da postane ofinger za odeću..
daj mi koju nedelju. happy.gif
iam i ja 1, os se trkamo?
oću, al kad mi donesu kompjuterčić. dostavili danas popodne taj bajs sa kompjuterskom kutijom koja je 100% empty. gledala 5 minuta u prazninu, tek da se uverim da ja nisam ludaja u priči. konsultovala se i sa stručnim osobljem pokući. potvrđeno da sam normalna, bar što se ovog tiče.sutra idem da se preganjam. i to ću da računam u zagrevanje.al čim to obavim- spremi se da kašljucaš u prašini. biggrin.gif
Link to comment

meni nesto slicno otac doneo pre 10 godina iz nekog inostranstva i ja to sutnula u kantu jer mi izgledalo previse glupavo.sad sam shvatila da kad me uhvati prvi sanak u krevetu s knjigom u rukama da u onaj momenat kad se okrenem da utulim svetlo na lampi da me to malo razbudi. kupila ja danas u knjizari da imam lampicu koja se kaci na korice knjige:ReallyTinyBookLight1.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...