Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

19582877.jpgkako bese ona statisticka - jedni kupus, drugi meso u proseku mu dodje sarma - a sto opet, uopste nije lose :-) jeftin karmin, skup parfem, osrednje skupa marama - i ispala sarma, al u ove junske dane od zelja pa jos sa ovcijim kiselim mlekom, negokako :-)
Link to comment
Seagate hard disk od 500gb, za 3300din.
A ja kupio još 2 ovakva:chieftec-af-0925s.jpg... kompaktna rotatora - premestio stari od 80mm da bude pored diskova, a ova dva (90 i 120) stavio 1 napred 1 pozadi, da ventilira resto.Biće nesnosni kad počnu da drndaju kroz koji mesec. <_<
Link to comment
"nove lampe za staareeeeee"
Imaš neke NOS 6L6? Nešto mi sumnjivo svetli jedna na Bassmanu.Mogu da ti dam i stari frižider, spustiću ga sam, ne moraš da se penješ. Edited by henrik larsson
Link to comment
Imaš neke NOS 6L6? Nešto mi sumnjivo svetli jedna na Bassmanu.Mogu da ti dam i stari frižider, spustiću ga sam, ne moraš da se penješ.
video sam ih pun kurac na najlonu. frižider ostavi dole pokupiću ga u nedelju kad upregnem ragu
Link to comment
Imaš neke NOS 6L6? Nešto mi sumnjivo svetli jedna na Bassmanu.
Ovo i mene zanima: jel postoji neki test lampi (ono kao odneseš kod električara da nešto izmeri)?edit: i kakvi su simptomi kad lampe oslabe? Da li utiče i na glasnoću osim na kvalitet zvuka? Edited by Reaktor
Link to comment

Izgubiš deo visokih i moraš sve više i više da se panjiš, tj oslabe. Nove lampe obično režu visokim jedno vreme dok ne dođu u optimum stanje.edit: još jedna varijanta testa (nije 100% univerzalno, ali važi u tvom i mom slučaju) - treba da svetle onako blago narandžasto, ne plavičasto ni belo ni ultradrečavo narandžasto.

Edited by henrik larsson
Link to comment

To mi je zadnji koji sam uzimao pre ovog od juce, i to pre mozda pola godine. Da imam para, uzimao bi' redovno ali jebiga, skupo je to zadovoljstvo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...