Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Ja sam moje uvek rastavljao na sitne kockice pa onda rešavao u rekordnom roku.
+1Elem, vodio gospodžu u Ušće... Kaže nema šta letnje da obuče...Nije kupila ništa. Maltretirao je da proba nekoliko stvari, ali ništa... Nastavak sledi sledeće nedelje...Ali ja zato pazario. Videh ja u Njujorkeru rasprodaja kožnih jakni od 2290-4490 (ono ekološka koža, još malo ko prava)...Kad, trt milojka, ono samo dečiji brojevi... Nadjoh jednu crnu L ali ono baš knapenzi... A i ne svidjaju mi se modeli uskih ramena... Ali `ebi ga, samo 2290 dindži... Džabe...Tu ti ja besno odlučih da je ipak ne pazarim. Uzeh duboko vazduh, zadržah ga dok ne pocrvenim i triput udarim levom nogom o pod, izgovarajući trgovačku kletvu...I... I... Eto ti nje... Djevojka nosi pregršt jakni i kači ih ispred mene...Da nema tu neka XL pitam ja i prevrćem ih... Uzimam jednu braon, kao salivenu, komotnu sa diskretnim vezom na ledjima... Stoji boli glava...Da nemate možda ovakvu crnu, pitam ja... Ne preterujte gospodine odgovara... Ne znam ni ja šta mi bi, pa ove slučajno nadjosmo... Zapale, negde iza...Dobro.2290 dindži, ja i kožna jaša.Baš lep dan, danas.BTW. Ostala je još jedna braon XL i dve crne L za nekog sitnijeg. 2290 kinti.
Link to comment

sve za sport i razonodu :lol: voda P10760067.jpgslika-Prsluk-za-spasavanje-1015465x640.jpgvazduhimagesoo.jpgzemlja frizbi_b.jpg96028.jpgslike su sa neta,jedino su moji kajak i kaciga bas kao na slici

Edited by ivy
Link to comment
+1baš se sve vreme pitam otkud ta linija mnjeg otpora, odlepljivanje...a kad se tako razvrnda, delići izgledaju kao gomila nečijih zuba :lol:
pa to je druga kategorija- ultra easy quitter
Link to comment
Doduše, pravilno je: "1. kola", ili: "I (rimsko 1) kola", ali hajde sad...
Мало сам матор да ми то буду прва кола.
Link to comment
Kao da smo se dogovarali... Pazario 1,5 kg ovoga:
meni treba jeno 20 kila lawn fertilizer-a.... upecala sam komsiju da ga pitam kako ima tako savrsenu travu, kaze samo redovno kosenje + fertilizing..... hel jea, biche mi trava ko njegova!
Link to comment
U Lolllipopsu danas počelo sniženje 30% :wub: Moj ulov:003.jpgPAGODE-UMBRELLA-14422---3000euro--Lollipops-PARIS--sacs-chaussures-porte-monnaies-bijoux-accessoires-divers----createur-daccesoires-de-mode--normal.png
Dobar, i već isproban! Čitaj crnu hroniku danas.
čuvaj se poppinsove ruke, kad ugleda da si joj maznila kišobran.bravo, jako su šik.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...