Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Sinoć sam prvi put svesno i dobrovoljno otišla na Grazia shopping night. Muškarci u grupi koji šetaju po odeljenju sa ženskom garderobom, zombirane devojke koje se snimaju mobilnim telefonom u prodavnici u nameri da ovekoveče taj veličanstveni događaj, prodavačice koje se dozivaju toki vokijem, prevrtanje dronjica kao na buvljaku, dok se ispred ulaza ispijaju gratis kokteli. Očekivala sam duže redove ispred kase, izgleda da je ovo bio pokušaj ceđenja suve drenovine. Kad će već jednom neko da svira kraj ovom konzumerizmu?

Link to comment
Gde da uzmem neobojene krpare?
Jebi ga. Sebe citiram.Kod Kineza.Poenta je da mi kuce unistilo staze, a obojene krpare pustaju kad se peru.
Link to comment
24m82aa.jpg
Gde, koliko para i da li je dovoljno dugacka za coveka od 193cm? Razmisljam da uzmem sebi jednu ali ove obicne me cesto sibaju po glavi.
Link to comment
electra konkretno ima u planet bikeu i cena se kreće od 30 do 75 iljada. ja ponajviše uzeo zato što u onu plastiku na sicu mogu da pobodem sedište za bratanca i onda idemo u pičarenje ko juče :wub: danas ga isto đirao za sve pare. korman je tolki da imaš osećaj da voziš autobus.
За те паре би могао да има и предњу кочницу, некаква светла и блатобране који нису само за украс.А и тај корман, колико је то ергономски? Мени након десетак километара почне озбиљно да смета ако ручке нису баш тачно под углом... уосталом, зажмури, па покушај да тако положиш шаке на те ручке тамо где очекујеш да буду. А онда види колико би требало да искривиш зглобове да их стварно и ухватиш.Ја сам од таквог бицикла хтео да купим само седиште (да метнем на брдЦки уместо оне справе за тренирање простате)... ал' дресирани мајмун у Волмарту није смео да комбинује делове. Онда сам за пола од тих пара купио три ипо половна бицикла од неког чиче што је хтео да рашчисти гаражу. Edited by расејан
Link to comment

Gdje da kupim Adidas Stan Smith II?Ovakve, mada moze i ona verzija sa crnom ili svjetloplavom bojom.219706776.jpgDo sad sam ih (jedno 7-8 godina i 10-ak komada) kupovao po raznim radnjama u BG za neke 3-4 hiljade dinara ali sad ili ih nema ili kostaju 7-8 hiljada :blink: . Narucio bih s neta ali ne znam odakle, adidas.de je nabio cijenu oko 75e bez dostave, adidas.uk ih ima za 55 funti sto je relativno podnosljivo ali ne dostavljaju van ostrva... od ostalih sajtova samo koristim ovaj ali ih tamo nema angry.gif

Link to comment
Gde, koliko para i da li je dovoljno dugacka za coveka od 193cm? Razmisljam da uzmem sebi jednu ali ove obicne me cesto sibaju po glavi.
sport impuls, tc usce. oko 1000 din. imaju i za duplo manje novca neke bezimene... ali sam hteo adidas. -_-mislim da bi ti odgovarale, ja sam 183cm i skracujem ih hvatanjem za desetak cm.
Link to comment
Gdje da kupim Adidas Stan Smith II?Ovakve, mada moze i ona verzija sa crnom ili svjetloplavom bojom.219706776.jpgDo sad sam ih (jedno 7-8 godina i 10-ak komada) kupovao po raznim radnjama u BG za neke 3-4 hiljade dinara ali sad ili ih nema ili kostaju 7-8 hiljada :blink: . Narucio bih s neta ali ne znam odakle, adidas.de je nabio cijenu oko 75e bez dostave, adidas.uk ih ima za 55 funti sto je relativno podnosljivo ali ne dostavljaju van ostrva... od ostalih sajtova samo koristim ovaj ali ih tamo nema angry.gif
imam vrlo slicne, isto adidas, samo sto imaju zute cvjetice :Dkrajnje je vrijeme da kupim normalne patike
Link to comment

ove, ne bih li se naterala da potrcim, al jos nisu pokazale svoju moc :lol:http://catalogue.adidas.com/catalogue/com/product/G42256/CC-Ridetrazeci sliku, zavrsim na http://catalogue.adidas.com/catalogue/com/products/#/women/shoes?rows=50pa kod nas nista nema koliko oni proizvode...ovde mi se svidjaju cak i sunjalice. jamamoto zna poso. http://catalogue.adidas.com/catalogue/com/product/U42725/Footsockvid ove sto su dobre :(http://catalogue.adidas.com/catalogue/com/product/G42360/Slide

Edited by darling
Link to comment

dobre su japanke, a duboke sarene iz drugog linka su mi super. sunjalice mi se ne svidjaju.e, te za trcanje, jesi isprobala, makar jednokratno? kakve su (idu li same :D )?ma nema kod nas skoro nista adidasa, a steta, jer je program super.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...