Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

jeste ženski.kupio na ulici, jebiga, nije bilo da se bira.ima širok korman, velike debele gume, nije baš vako roze ko što je ovde ispalo nego bordo, a cveće na sicu se ne vidi kad sednem na njega. :D

Edited by nisam ja
Link to comment

fali samo korpa napred da stavis namirnice kada se vracas sa pijace

Zicer, jebiga :P

Edited by kojot
Link to comment
jeste ženski.kupio na ulici, jebiga, nije bilo da se bira.ima širok korman, velike debele gume, nije baš vako roze ko što je ovde ispalo nego bordo, a cveće na sicu se ne vidi kad sednem na njega. :D
Inace kad sam prosle godine gledao vrlo malo ima tih bajseva sa velikim volanima ili makar onim "klasicnim" bilo je par komada al opet ti su bili sumanuto skupi....
Link to comment
Nisam uzo bezglavu lutku, nego ovaj prsluk. Klas'ka, al pravo dobro.benshermanbrownsweaterv.jpg
Ladno si opet uzeo nešto usko i strukirano. Sad sam definitivno ubeđen da si ti Džarvis Koker.
Link to comment
Inace kad sam prosle godine gledao vrlo malo ima tih bajseva sa velikim volanima ili makar onim "klasicnim" bilo je par komada al opet ti su bili sumanuto skupi....
electra konkretno ima u planet bikeu i cena se kreće od 30 do 75 iljada. ja ponajviše uzeo zato što u onu plastiku na sicu mogu da pobodem sedište za bratanca i onda idemo u pičarenje ko juče :wub: danas ga isto đirao za sve pare. korman je tolki da imaš osećaj da voziš autobus.
Link to comment
Ladno si opet uzeo nešto usko i strukirano. Sad sam definitivno ubeđen da si ti Džarvis Koker.
:D Moze ovo da bude strukirano koliko oce (a nije, ovde samo tako izgleda), dzaba sve kad moja figura nije strukirana.
Link to comment

dress code nam nalaze da ne smemo da nosimo gole noge.. cak ni kasu najgore vruchine.. pa sam vrlo hepi sto sam nasla ove minimalne carape za uz moe poslovne patalone;44495560.jpgsutra chu se vratim da kupim i crne

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...