Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Nisam ali idem opet sutra ujutru, snimio sam neke Sloggi gace (bas gace, ne za kupanje) i poneke za kupanje, pa cemo videti sta ce ispasti na kraju. A posle toga idem u ex-Tus gde se sutra otvara Idea, u 11 cu probati da navatam neke balone sa vaucerima i jos nekim poklonima. Ako nista, imacu visinsku prednos' u odnosu na vecinu :D

Link to comment
ovo govno pre puta. idem danas da ga vratim.Blueberry%20BITCAT%204GB.jpg
Ja imam Sansa Clip, ali je verovatno nesto skuplji od tog Blueberrya, plus nema ga bas svuda.
Sansa klip, Kojote. Nema tu mnogo razmisljanja
vratio sam ovo sranje i uz doplatu uzeo sansa clip. jedino sto mi malo smeta je to sto mi se cini da ipod ima jaci zvuk.
Link to comment

@kojotKada sam je ja uzimao postojala je priča da je ona podešena na slabiji zvuk zbog propisa EU. E sad, u podešavanjima to može da se promeni (odabereš International, ili USA umesto Europe...ne sećam se) i onda dobiješ pravu jačinu. Ne znam da li je to kod tebe slučaj (ili si samo nagluv), ali potraži po settingsima. Venom ima ovu noviju verziju, možda on zna više@GliZa gaće se ima, a za proteine, kazne i benzin nema? <_<

Link to comment
Gde da uzmem neobojene krpare?
ja prvo procitao neprobojne krpare. i pomislim sta je to jebote!i onda se setim da je klint istvud imao neprobojni poncho prakticno neprobojnu krparu
Link to comment
Kupio dasku za klozet
Их, ја још летос, и то јаркоцрвену. Сад тражимо још нешто те боје за купатило, и нигде ништа.п.с. у случају да неко каже "немој срати", одговор гласи "тижда ми забраниш?". Edited by расејан
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...