Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Cini posao :D
Нешто делује фатирано на тој фотки... издржава ли сецкање лука на тој површини, или с друге стране има тврђу?Нешто ми се чини да је ово већ било... ал' нема везе. Edited by расејан
Link to comment

kupio sam pre 2 godine i jedan odlican marvin (no pun intended) kod brata ciGAna na tezgi, bese 800 kinti. onako sa lepo patiniranom unutrasnjoscu ali radi perfektno. jedino sto voli da se navija. to su mi 2 omiljena. od tate sam nasledio jedna dobar longines ali je on s pocetka 80-tih i nisam bas u velikoj ljubavi sa tadasnjim pokusajem da se modernizuje klasican dizajn. vise gotivim ove starije.

Link to comment

ja najsladje nosim jednu Omegu Seamaster s pocetka osamdesetih do koje sam isto dosao slucajno, to je jedan od najstabilnijih automatika ikad uredjenih, tako da na navijanje ne mislis. Kazaljka mu onako klizi, umesto da pulsira, fenomealna elegancija. A dedin RWC samo cuci u fioci.Svasta moze kod cigosha da se nadje, recept je samo sto ranije, ko i za kvantas.

Edited by Pera Zeka
Link to comment
divan stari kockasti omikron sat na navijanje. izgleda kao da je izasao iz radnje. ko zna koliko dugo vec trazim lep cetvrtasti vintage sat. kalenic je keva, 20E kod kolekcionara koji rasprodaje....isti ovakav samo nije zlatan neko silver, i bez ikakvih tragova godina. iz 1966, 2 godine mladji od mene :)
u, ima da se prošetam do onde samo tako.lep pazar, gaco.
Link to comment
divan stari kockasti omikron sat na navijanje. izgleda kao da je izasao iz radnje. ko zna koliko dugo vec trazim lep cetvrtasti vintage sat. kalenic je keva, 20E kod kolekcionara koji rasprodaje....isti ovakav samo nije zlatan neko silver, i bez ikakvih tragova godina. iz 1966, 2 godine mladji od mene :)
Cuvaj ga , rucni satovi su vrlo popularni ovih dana u krugovima antikvara. Idi na Sotheby's site pa pogledaj kako se krecu cene. Super si pazario za 20Ehttp://browse.sothebys.com/?hp=&hpc=&i=1&omit=WDN&page=2&q=hand+watch&u1=q
Link to comment
  • 2 weeks later...

Zatvara se ceo sprat u jednom od dva Roda centra kod nas pa sam se nakupovao svega u Modiani jer imaju popust od 50%. Bilo 16 miliona ljudi danas, kao da se deli dzabe :unsure:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...