Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

:wub:roditeljski dom me više ne vidi
Mene najvise nervira sto su ovi novi sporeti izbacili ove male ringle, taman za dzezvu...
Link to comment
ovo sam kupila sama, od prve plate :)a izbor je pao na ovaj upravo zbog te male ringle
Ja mislio zezaš se, deluje mi retro, kao da je napravljeno pre 20 godina. :)
Link to comment
Хвала на подсећању - важан етнографски детаљ је сад документован на Serbia for dummies - види "small plate on the stove".
Znaci posle da mi kazu da nismo enerdzi-sejving-narod bre!!!
Link to comment

Ovih dana sam svraćala do Idee u TC Ušće jer su imali odlične jabuke (naročito zlatni delišes), a usput kupovala i drugo za svaki dan. Nije cilj da vas obavestim šta sam pazarila, nego propusti u radu zbog kojih sam bila u šoku. Onolika prodavnica, a dešavaju im se omaške kao da su neki privremeni STR objekat podignut na zelenoj površini što traje dok nekog ne otruju:- Kolače i torte (imaju širok asortiman) prodaju iako im je rok trajanja istekao i počeli su da buđave), uočeno i blagovremeno vraćeno.- Juče se po celoj prodavnici širio nesnosan smrad jer je pukla kanalizaciona cev, što sam saznala tek bežeći ka izlazu. Ono je bilo zaista za zatvaranje radnje dok se ne izluftira. Nikad ništa slično nisam osetila, mislila sam da imam olfaktorne halucinacije i svašta mi se muvalo po glavi, čak i da je u toku teroristički napad nervnim otrovom. Ostali su mi nejasni zombirani ljudi koji su se mrštili i nastavili da kupuju hranu. - Danas na kasi- opet nesnosan smrad. Kupcu na odeljenju mesare je dato već zapakovano meso koje se dooobro usmrdelo (iako sam bila u drugom redu trgla sam se kad je došlo do mene). Tek je kasirka uočila propust.

Link to comment
Ne valja ti strana za iksčejndž ofis.
Хм, шта јој би. Ево, изгенерисао поново, требало би да ради.Хвала!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...