Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

У суботу сам се частио: нов ашов, лопата, по држаље. И једне баштенске маказе, не кинеске (нашло се и то чудо - то ни у Америци нема!).

Link to comment
fala. smile.gifmoguće da će me naneti put do ns-a uskoro. na temu- pazarila tečnost za održavanje sočiva.
nema na čemu, to ti je na početku Dunavske ulice@pasejah: nov hobi?aj nemoj da te mrzi da fotkaš bašticu i okačiš slike!
Link to comment
...
:) pošto ovde nema nikog sem nas dvoje, želim ti reći da preferiram snažne ruke u žena.inače, danas sam pitao neke cure kako se te moje (vans patike) tretiraju, a valjda su brušena koža ko i ovo. helem -> vele da mirne duše mogu da ih tresnem u mašinu na 30 stepeni i da su ko nove. probo neko? Edited by Hella
Link to comment
@pasejah: nov hobi?aj nemoj da te mrzi da fotkaš bašticu i okačiš slike!
Нова башта... лакше да купим да имам за тамо него да носим тамо-амо. Хоби је у ствари женин, ја само копам и затрпавам.А слике можда догодине, кад то израсте. Какво је време било, посадисмо само рибизле. Још сто садница чека. Ваљда ћемо сад за викенд остало. Засад... само фотка како подмићујемо свог референта за ОНО и ДСЗ да нас пусти да прођемо:

post-796-13008185068465.jpg

Link to comment
:) pošto ovde nema nikog sem nas dvoje, želim ti reći da preferiram snažne ruke u žena.inače, danas sam pitao neke cure kako se te moje (vans patike) tretiraju, a valjda su brušena koža ko i ovo. helem -> vele da mirne duše mogu da ih tresnem u mašinu na 30 stepeni i da su ko nove. probo neko?
da bre, opusteno.
Link to comment
vans? radi s njima što ti volja. to će ionako da ti se rastavi na sastavne delove jako brzo.
te što si ti kupio u pančevu su verovatno jako problematične. ali ove su baš pravi original i duraju petu godinu bez problema. Edited by Hella
Link to comment

to pranje tikapa vazi i za nevans neantilop. opusteno masina na 30. probo na jednima iz ocaja i super ispalo.posle toga naspricati sprejom za impregnaciju i ko nove.

Link to comment
te što si ti kupio u pančevu su verovatno jako problematične. ali ove su baš pravi original i duraju petu godinu bez problema.
i posle pet godina ti pitas kako se peru? jbt, pa te patike su oruzje za masovno unistenje.
Link to comment
i posle pet godina ti pitas kako se peru? jbt, pa te patike su oruzje za masovno unistenje.
ne, imam jedne "adidas" za trčanje, ove isterujem samo u večernju promenadu, bioskop, na limunadu i baklavicu. međutim, prošle nedelje sam ih izveo na padavičarski koncert i konsekvence su bile poražavajuće.
ma jok, njegovi tabani mirisu na jagode
laskavče. :wub:
Link to comment
У суботу сам се частио: нов ашов, лопата, по држаље. И једне баштенске маказе, не кинеске (нашло се и то чудо - то ни у Америци нема!).
od cega su drzalje (drzalice u nekim krajevima sumadije)? jel od graba? mada se redje nalaze od njih nema boljih.
Link to comment
od cega su drzalje (drzalice u nekim krajevima sumadije)? jel od graba? mada se redje nalaze od njih nema boljih.
Држаље су од улаза у дућан 30 цм удесно иза врата.Она за лопату је мало чудна, ал' ова за ашов је нешто баш тврдо, пробао да закуцам онај ексер, ни опепелити. Као, закуцао се, па испао чим сам ископао трећу рупу.Свако држаље је добро кад почне да ради само cool.gif.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...