Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Ja sam mislio da ti balis na zenkse cizme i stopala, kao svaki zdrav omladinac, kad ovamo, ti se przis na znojave muske patike!? :puke::isuse:

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
ovakve al zelene :wub: i naravno ne sebi već lepšoj polovini :lol:
maheeme, ako nije tajna, gde mogu da se pazare te zelene?šta kaže lepša polovina, jesu li udobne?nikad dosta zelene obuće!
Link to comment

nije nego je gazela. lepo pise. nisam pazarivo. nije bilo broja. bile samo plave koje su za klasu losije. i bile specijalke. koje su jedno 18 puta kvalitetnije, al nisu ovako moćne.probacu u berlinu da nadjem. a necu da ih cistim nicim.

Link to comment
uh. čime čistiš taj antilop?
evo ja cu da kazem cime se antilop cisti. ima da se kupi u timberlendu za 850 dindzi (da, toliko) cetka koja je neka guma na drski. nekada je to bilo da se kupi i u hipermarketima za oko 300 dinara, ali je dugo videla nisam. ima i u onim ecco radnjama, ne znam koliko kosta. uglavnom, time se antlop cipele ciste. ako im je boja svenula, onda se naprskaju sprejom za zastitu antilopa (ovo se kupuje u boji cipela, imas i neural ako ti nije do pogadjanja nijanse). ako planiras da ides na kisu, preko svega toga sprej za impregnaciju. ovo zvuci kao previse, znam, ali jednom kad ovo uradis vise se ne prljaju duze vreme, cudo jedno, od tad pa nadalje uvek, ali bas uvek izgledaju ko nove :)
Link to comment
maheeme, ako nije tajna, gde mogu da se pazare te zelene?šta kaže lepša polovina, jesu li udobne?nikad dosta zelene obuće!
u nsu sam pazario u Cottonu, ima dosta Airstep modela.bolja polovina kaže da su jako udobne što sam i sam skontao kada sam ih pipkao :D@pranje farmerki: ništa gore od čistih farmerki :puke:
Link to comment
u nsu sam pazario u Cottonu, ima dosta Airstep modela.bolja polovina kaže da su jako udobne što sam i sam skontao kada sam ih pipkao :D
fala. smile.gifmoguće da će me naneti put do ns-a uskoro. na temu- pazarila tečnost za održavanje sočiva.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...