Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

sad da zapatis neke gotivne veverice i one malo manje sto zaboravih kako se zovu, vise kao cincile, pa da zivis ko na crtanom filmu.i ja sam mislio da si ti neka njujorcanka, ali nema veze, amerka je amerka, daj sta das:)

Link to comment
Pa posto sam na nekom drugom topiku opisao svoj maltretman sa "satro zastupnicima/uvoznicima" u BG koji su me ubedjivali da se Ray Ban Caravan vise ne proizvode zamolio sam prijatelja koji je isao u Barselonu da pogleda tamo.Nasao ih za 63E nisam siguran ali mislim da je bio neki popus'...
pa da, vole to Spanci...torrente2.jpg
Link to comment
sad da zapatis neke gotivne veverice i one malo manje sto zaboravih kako se zovu, vise kao cincile, pa da zivis ko na crtanom filmu.i ja sam mislio da si ti neka njujorcanka, ali nema veze, amerka je amerka, daj sta das:)
sherman?
Link to comment
Znam, znam,
.
:D nahhh, vise volem moga dilera.... to se samo kod nas moglo, bez ikakih strecanja na balkonima vojnih zgrada gajiti travafala na cestitkama...... da dodam da odma ispod moje kuchice imam veeeeeeeeeeeelikog parka kojog posechuju jelenovi i srne koje ne beze kad vidu ljude :wub:
Link to comment

Trenerku, pamučnu - mada nije ovih dana. Domaća neka i kvalitetna, a što je najbolje za mene koji iskačem iz svih konfekcijskih standarda, 'oće ljudi da suze, olabave, skrate, dotegnu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...