Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Мобилни, УПС, монитор. Ништа за жвалављење, не вреди да качим слику. Само дођо да се запљунем.

Link to comment

danas sam kupila haljinu, kojoj je pripao redni broj 39. ne uklapa se lose u novogodisnju rezoluciju 2011. (prigrliti sopstvenu femininost), ali u to se uklapalo i prethodnih 38 (i pre 2011. godine), pa nista od toga, krase ormanr, a ne mene. to je prva stvar koju sam si kupila skoro od pre leta, to mi je opravdanje.elem, preslatka je, crno-bela, poprecne pruge, rukavi do lakta, omiljeni. dok sam kupovala, bas sam razmisljala koliko mrzim rec 'blejzer'.edit: sta je ovo, zasto su na ovoj temi muskarci... ajde, razlaz.

Link to comment
DSC_294387.jpgHet zebra-meisje Het zebra-meisje heeft nooit begrepen waarom zij een jurk aan heeft met strepen. Zij vroeg aan haar tante, de baviaan: Waarom heb ik aldoor die strepen aan? Waarom niet een bloemetje of een ruit? Ik zie er maar altijd eender uit! Haar tante zei: Kom het is zo bijzonder, die strepen van boven en strepen van onder. Maar het zebra-meisje loopt nog te pruilen en wil vreselijk graag haar jurkje ruilen; zij wil eens iets anders, dat ijdeltuitje. Wie heeft er voor haar een jurk met een ruitje?The zebra girlThe zebra girl has never understood why she wears a dress with stripes. She asked her aunt the baboon: Why do I always have those stripes on? Why not flowers or checks? I always look the same! Her aunt said: Come on, it's so special, those stripes on top and stripes underneath. But the zebra girl is still in a sulk and she badly wants to swap her dress; she wants something different, the little vain thing. Who has a dress with checks for her?crying_woman1.jpg
Link to comment
Het zebra-meisje Het zebra-meisje heeft nooit begrepen waarom zij een jurk aan heeft met strepen. Zij vroeg aan haar tante, de baviaan: Waarom heb ik aldoor die strepen aan? Waarom niet een bloemetje of een ruit? Ik zie er maar altijd eender uit! Haar tante zei: Kom het is zo bijzonder, die strepen van boven en strepen van onder. Maar het zebra-meisje loopt nog te pruilen en wil vreselijk graag haar jurkje ruilen; zij wil eens iets anders, dat ijdeltuitje. Wie heeft er voor haar een jurk met een ruitje?
idi bre, rasplace me u pubertetu. pravo potresno. a koji je ovo jezik?
Link to comment

ta haljina implicira da zelis da se dopadnes nekom grobarinu.a iznenadno pojavljivanje svinje u prici implicira da se radi o ljubitelju KK-asto dalje implicira da bih trebao da imam vidovnjacku emisiju na tv dugi

Link to comment
danas sam kupila haljinu, kojoj je pripao redni broj 39. ne uklapa se lose u novogodisnju rezoluciju 2011. (prigrliti sopstvenu femininost), ali u to se uklapalo i prethodnih 38 (i pre 2011. godine), pa nista od toga, krase ormanr, a ne mene. to je prva stvar koju sam si kupila skoro od pre leta, to mi je opravdanje.elem, preslatka je, crno-bela, poprecne pruge, rukavi do lakta, omiljeni. dok sam kupovala, bas sam razmisljala koliko mrzim rec 'blejzer'.edit: sta je ovo, zasto su na ovoj temi muskarci... ajde, razlaz.
meni to zvuci super, ozbiljno. a rukavi do lakta su wub.ali, posto je ovo forum, mora malo poshalica, da se vidi da smo ortaci/kinjeThe-Daltons.jpgja sam kupila jednu vrlo prakticnu tuniku i (jos ranije) jedne vrlo prakticne farmerke. sve zgodno za pakovanje i za posao, ne guzva se mnogo i pristojno izgleda. kao sto se vidi, moj zivot je cist glamur u poslednje vreme.
Link to comment

sram te bilo, toni. odakle ti to pade na pamet samo....nego, ne mogu da se setim kako se zove ono kuce, ono sto misli da ga vole kad ga teraju i obrnuto? (uvek mi treba za neka poredjenja, al nikako da se setim)ah, da, kupila i jos jednu trenerku i patike za vezbanje. a nekad sam bila kul i umetnicki tip :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...