Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

pa brate, stalno masis ciljnu grupu. sa takvim biceosima, tricepsima i trbusnjacima mozes da nahvatas neku fenserku ciji je cale pun kao brod.
Al' sad je zima, ne vide mi se psi kroz odecu pa izgledam k'o kesa obicna.sad.gif A i ne volim fenserke, mladje pogotovo. Kojote, ozeni me i kupi mi fensi patike!
Link to comment

Posle propalih štrajkova, ovo tvoje bezmudo odustajanje zbog jebenog anticivilizacijskog zakona me je potpuno dotuklo :( Da si neki baja, upao bi na belom konju u mitrovačku teretanu, uhvatio ga oko tananog struka, posadio ispred sebe i odjahao u noć (ili dan, ne znam u koje doba Gli pegla pločice).

Link to comment

Dva para najk patika klasicnih belih jedne sa teget druge sa crnim znakom al ne mogu da nadjem sliku na netu pa da me ubijes. Inace svaki par me kostao nesto vise od 26 evra.

Link to comment

Nije za plažu, jeste za surf. Made With Pride in Korea:07-02.jpgPrvi utisci su dobri. Urađen mu je neki mod tako da ne utišava signal, čak može i da ga pojača. Opcija ima i prekoviše.Svira za sve novce, samo nek poživi što duže.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...