Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

ovu Lambrettinu konkretno preko neta.inace, ima slicnih Benchovih u skejterskim radnjama, O'Neill u Uscu, ranije je i Trespass imao dobre sulje ovog tipa, prodavalo se po Fitexovim radnjama.

Link to comment
ovu Lambrettinu konkretno preko neta.inace, ima slicnih Benchovih u skejterskim radnjama, O'Neill u Uscu, ranije je i Trespass imao dobre sulje ovog tipa, prodavalo se po Fitexovim radnjama.
ne bih toliko izdvajao za kosulju u kojoj cu sredjivati vrt
Link to comment
možda je neumesno pitanje, ali što ti odežda nema ni jedan crveni detalj?
generalno mi nije medju omiljenim bojama. mada, imam Arsenalov dres iz sezone 97/98...
Link to comment

lijep je zli, ali nije lepsi od mene. ima bolje bolje telo, to priznajem. ima i lepse kupace gace

Edited by kojot
Link to comment
lijep je zli, ali nije lepsi od mene. ima bolje bolje telo, to priznajem. ima i lepse kupace gace
Nisam lep al' sam lepsi od tebe. A i ja cu imati ovakve kad nadjem neku normalnu devojku, ove starije ne kupuju nista, pogotovo ako imaju i nesto dece... dry.gif Edited by Zli Gli
Link to comment
Nisam lep al' sam lepsi od tebe. A i ja cu imati ovakve kad nadjem neku normalnu devojku, ove starije ne kupuju nista, pogotovo ako imaju i nesto dece... dry.gif
pa brate, stalno masis ciljnu grupu. sa takvim biceosima, tricepsima i trbusnjacima mozes da nahvatas neku fenserku ciji je cale pun kao brod.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...