Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

pa ne znam, izgleda da postoje. ja sam to viđao samo u filmovima kada neki budžovani u kožnim papučama od $15K nose svilene pidžame dok piju neki preterani konjak. onda dođe neko i opljačka ih.troll off, dok je bokserki i Crveni Krst majica meni ne treba nikakva.

Link to comment

posto sam bezuspesno po palermu trazio sako u svom broju, udjem u narodni beneton da kupim bar kajis a tamo kraj rasprodaje i nadjem 2 giacce 70% popusta i abito 50%, 54 slim, hvala lepo.kupio i neke gilje i patike - nista posebno, ali i inace jeftini beneton me bas obradovao.edit: i jeftine cvikere by solaris

Edited by najgori
Link to comment

mnogo sam ispala pametna danas. nisam isla na sljaku da bih izbegla histericne zene o vikendu dok traju snizenja. susila sam se od letnjih snizenja i sad sam kupila SVE! sve sto postoji.

Link to comment
mnogo sam ispala pametna danas. nisam isla na sljaku da bih izbegla histericne zene o vikendu dok traju snizenja. susila sam se od letnjih snizenja i sad sam kupila SVE! sve sto postoji.
:( Opiši makar detaljno zbog nas domaćih ovisnica a siromaha šta je to sve. a mogla bi nešto ako ti omali ili ti se ne svidi kad probaš da staviš na ppppoklanjam ili onaj limundo :DJa sam kupila haljinu na tzv. rasprodaji. Imala je neku kao sniženu cenu, al ne i boju koja mi je trebala, ljubazna prodavačica u butigi mi obeća da će naručiti boju-domaća trikotaža) kad sam posle nekoliko dana došla da vidim da li je haljina stigla obradujem se ojha, stvarno je naručila, krenem da platim po prethodnoj ceni kad vidju vraga, to je bilo samo 7 dana-ženekese akcijaaa,sniženjeee, sad skuplje 1000 dinarjev al eto, učiniće mi pa će mi dati popust od 500.Mnogo mi lepo stoji aljinče i gladne oči zinule, pristanem na promenjene uslove, prodavačica, vlasnica butige valjda predloži da joj napišem ček koji će naplatiti za 3 meseca. Sve se izdogovaramo ko ljudi tj žene, s razumevanjem cool.gif
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...