Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

5128b-w1-atm-zm.jpgSamo nije šarena nego siva. Tri meseca sam čekao popust. :wub:
bolja je siva, maskirno i bilo koja parafraza maskirnog je bzv (lepa, ali ideoloski nepodobna, hihi). e da, nisam bila u kragujevcu onda :D
Link to comment

ako neko upražnjava krvate ima odličnih na sniženju u zarama... a i odela bogamiuzo ove. odlično izgledajuće, a materijal je pizdarija za vezivanje5568309700_1_1_3.jpg?timestamp=12863509517450972313600_1_1_3.jpg?timestamp=1292258451893inače u mexxu se može pregovarati popust od 30% kad nema sniženja. to je popust za prijatelje radnika, pa sad koliko imate dobar negotiation skill možete da se ponižavate za 1,500 rsd...

Edited by korindjar
Link to comment
Biskviti (pesadijski) u buducoj kutiji za dzidzabidze
kad sam poslednji put pazarila buduću kutiju za džidžabidže uz nju su mi poklonili i Teacher's. :D
Link to comment

hipsterski bajkic, sklopivi. nisu za prave voznje ovi mali, ali evropske zeleznice su u nekom momentu odredile da se za njih ne placa karta i da mogu i u spicu, u bilo koji deo bilo kog vagona bilo kog tipa voza. pa kud svi komjuteri tu i ja. obicno su bolno skupi ili jako losi (prethodni, ukraden proslog meseca, je bio iz ove druge kategorije). i obicno nema polovnih. i nekako, nekim cudom, nadjoh valjda jedini polovan u gradu. daleko bolji od mog prethodnog, ima i brzine, originalno 450 evra, platila sam 90. juhu!isti ko ovaj na slici:vouwmontegozwart.jpg

Link to comment

Kapiram da prevozi od tacke A do tacke B i da ima svoje prednosti, ali je neudobno u picku materinu. Na svaki bajs covek mora da se navikne, ali vozio sam to jedan dan duze i nisam mogao da hodam danima.

Link to comment

da, dupe mora da bude vec doooobro istrenirano, i ne sme da se propusti vise od nedelju dana voznje inace opet krene da boli. tvrdo malo sediste. a ako nije dobro ucvrsceno, sediste ce ici na dole milimetar po milimetar, a onda bud puf puf pant dok ne uocis da nisi na dobroj visini. ali stedi vreme, a nista u zivotu mi nije tako vazno kao dodatnih 20 minuta sna ujutru.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...