Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Na licitaciji preko neta kupio komplet foto labo za 500 dinara, iskoristio gužvu :)
Koji?Jel Zenit cool.gif Mogao sam jedan da ti poklonim sa sve doznama i kadicama...
Link to comment
Koji?Jel Zenit cool.gif Mogao sam jedan da ti poklonim sa sve doznama i kadicama...
Nije. UPA 6. MAda, sad sam tek otvorio, vredi za te pare ( ni dinar više :( ).ŠAlji sve šta imaš, rado primam poklone
Link to comment
svaki put kad nekom kažete nešto olako, zapamtite da vas u kući može dočekati pegasus 200 sa pet pripadajućih plastičnih vešalica (sa specijalno uvrnutim kukama koje se kače na pegazusova krila), džinovsko čudovište koje zauzima pola sobe, košta kao zliglijeve roze gaće i deluje kao da noću leti, sa sve polumokrim vešom na sebi.
zli glijeve gace su usle u narodnu pesmu i grcki ep.
Link to comment
zli glijeve gace su usle u narodnu pesmu i grcki ep.
kako i dolikuje, uostalom. :)kupila sam normalne cipele. poluduboke, zimsko-jesenje, ravne, na pertlanje. maslinastozelene.mislila sam da ih nikad neću naći u onom moru opanaka na štiklu, borosana na platformu i čizama mačka u čizmama.
Link to comment
kupila sam normalne cipele. poluduboke, zimsko-jesenje, ravne, na pertlanje. maslinastozelene.mislila sam da ih nikad neću naći u onom moru opanaka na štiklu, borosana na platformu i čizama mačka u čizmama.
zanimljive a normalne, 2in1 takoreciwww.trippen.com
Link to comment
zanimljive a normalne, 2in1 takoreciwww.trippen.com
nazovi me zaostalim chobaninom iz borche, ali ovo je tebi normalno?zanimljivo jeste, ako si patuljak iz rakovickog rudnika ili vilovnjak iz zvezdarske sumePenna.jpg
Link to comment

Nemaš pojma, vlasniče čudnog glodara, trippen mogu biti do jaja (nisu sve za odlazak na one Vasudevine koncerte hobit opera), baš sam bezecovao jedne da ih tokom saleta pazarim.

Link to comment
Nemaš pojma, vlasniče čudnog glodara, trippen mogu biti do jaja (nisu sve za odlazak na one Vasudevine koncerte hobit opera), baš sam bezecovao jedne da ih tokom saleta pazarim.
stvarno shermane, ti bi garant i u sebago kolekciji pronasao vilenjake :D imam bas jedne vrlo normalne trippenke na sebe dok ovo pisem, ako treba poslacu i foto dokumentaciju...edit. dig ima u berlinu trippen outlet, ako osh da ustedis koju stotinu evara :ss1: Edited by Leia
Link to comment
Nemaš pojma, vlasniče čudnog glodara, tripper mogu biti do jaja (nisu sve za odlazak na one Vasudevine koncerte hobit opera), baš sam bezecovao jedne da ih tokom saleta pazarim.
sjajno. bices Zubar iz Oza.
imam bas jedne vrlo normalne trippenke na sebe dok ovo pisem, ako treba poslacu i foto dokumentaciju...
da nije onaj vestica model? salji foto dokumentaciju kako bih ti dao svoju strucnu modnu ocenu. ne znam da li sam pomenuo da sam modni savetnik jednoj borcankoj zvezdi u uspinjanju...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...