Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

danas sam imao jedan kratak izlet u metroseksulanost. kupio sam labelo
ja mazno kevin.ima sjaj, da ne kađem gloss.
ja kupila najjeftiniji i kad sam ga aplicirala, provalila da ima glos i poklonila ga kevi.kupila sam novi, for men.šta sam ja?
Link to comment
metropata
ja ne želim ne želim ne želim biti lopataželim želim želim biti seksualac :Dkupovala sam miša pre neki dan. pokažem prodavcu gore na polici, hoću onaj. on dohvati jedan i kaže, uzeću jedan za sebe, a onda kaže, ti ćeš sigurno roze...Mouse_delux_M100.jpgmanemoooj!sad imam sigurno plavi. naučila sam lekciju.
Link to comment
ja kupila najjeftiniji i kad sam ga aplicirala, provalila da ima glos i poklonila ga kevi.kupila sam novi, for men.šta sam ja?
ti si 1 darežljiva osoba ili 1 rasipnica. kako se gleda.kupila sam rukavice. sad treba da nađem neku jaknu, koja mi se bar u naznakama sviđa, da uklopim uz njih. sve dostupne kao da su pravljene od kesa za smeće. dry.gif
Link to comment

volim miris sveže opranog veša u stanu, pa sam odlučila da u spisak neophodnih stvari koje ću kupiti u pečalbi uključim i onu skalameriju na kojoj se suši veš (a da ne koristim kanapče u vešernici u podrumu). zgodno je bilo i što mi je brat bio tu, da pomogne da to donesem iz radnje po snegu. planirala sam da kupim nešto najjeftinije i najjednostavnije. nešto malo, sklopivo, zgodno da se ćušne uneki ćošak kad se ne koristi.u gomili obaveza koje mlatnu čoveka u novoj sredini, nisam posvetila SMS-u na temu sušilice dovoljno mozga, samo sam odgovorila: "ma, kupi."svaki put kad nekom kažete nešto olako, zapamtite da vas u kući može dočekati pegasus 200 sa pet pripadajućih plastičnih vešalica (sa specijalno uvrnutim kukama koje se kače na pegazusova krila), džinovsko čudovište koje zauzima pola sobe, košta kao zliglijeve roze gaće i deluje kao da noću leti, sa sve polumokrim vešom na sebi.on the plus side, kupila sam i lepe šolje za kafu/čaj.

Link to comment

Što se tiče tzv. širaljketm trebalo je videti oduševljenje moje lepše polovine kada je videla dotičnu skalameriju na terasi u sobi hotela u Tunisu.Mislim da se više oduševila nego da je videla ne znam šta!!!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...