Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

nerd u кашмиру laugh.gif... do jaja djemper ne ser'te...
И мени одговара та дужина.Мада више волим џемпере од дјемпера :пацејах:
Link to comment

Narucio Amazonov Kindle, pa nek ide zivot. Sebi sam objasnio 1) da mi treba i 2) da je bolje da pocnem od ove jeftinije varijante nego da odmah spickavam pare na iPad (koji cemo jednog dana ionako svi imati).

Link to comment

javi kakav je! ja se vec dugo lomim oko bilo kog elektronskog citaca. s jedne strane nista kao knjiga u ruci, s druge strane, nista ne skuplja prasinu i zauzima prostor kao sve ove knjizurine koje uspevam da nakupim u jako kratkom roku.

Link to comment
javi kakav je! ja se vec dugo lomim oko bilo kog elektronskog citaca. s jedne strane nista kao knjiga u ruci, s druge strane, nista ne skuplja prasinu i zauzima prostor kao sve ove knjizurine koje uspevam da nakupim u jako kratkom roku.
Ја читам на ПСПу :).Прошле недеље сам успео да ми испадне на плочице, излетела батерија, неће да ради. Међутим, ради на исправљач и јавља да је батерија пуна... дакле, од она три контакта на батерији један не ради. Пробам да гурнем батерију лево десно, нађем у ком положају ради, и онда нагурам парче смотаног папира да је заглавим у том положају. Пали, иде.пјаф: два, три Edited by расејан
Link to comment
nerd u кашмиру laugh.gif... do jaja djemper ne ser'te...
Imao takav, samo beli... Dobio na poklon...Mislim, imam ga još, ali više ni pomoću trikova ne mogu da uđem u njega... :(Odličan djemper™...
Link to comment
Narucio Amazonov Kindle, pa nek ide zivot. Sebi sam objasnio 1) da mi treba i 2) da je bolje da pocnem od ove jeftinije varijante nego da odmah spickavam pare na iPad (koji cemo jednog dana ionako svi imati).
žeeeeliiiim :cry: kad će to moći kod nas da se kupi :cry:
Link to comment

Uzeh jedno 20 komada jeftinih svajcarskih cokolada, da delim svima iz drustva koji su trazili. Posle idem da uzmem par komada nekih skupih Lindt i Frey cokolada i bombonjera, za one bitnije, plus parfem za gospodjicu gospodju. I ostace mi mozda 0 evra, ako i toliko.

Edited by Zli Gli
Link to comment
žeeeeliiiim :cry: kad će to moći kod nas da se kupi :cry:
zamolis nekog furunasa iz inozemstva da ti posalje...i ako ga ikad bude bilo u SRB, bar 30% ce biti skuplji...ako si za ozbiljno, pm me.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...