Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

I meni će trebati neke kaljačice za ovu zimu. Godinama izbegavam bakandže i idem u lajt obući po snegu do kolena, al malo mi se i to smučilo.
ma ove su za foliranje po kisi, samo guma..nema postave, tako da ne verujem da ce biti upotrebljavane po snegu...onaj varvatos sto ga je neko tu spominjo je do jajca, bed-stü i cole haan su ove godine OK...zavisi sta bi.
Link to comment
Ovde za po zimi baš mora bakandža. Sve se to natopi solju u ublatnjavi. Ljudi često idu u tome do posla, pa se preobuju kad stignu u civilizaciju. :ph34r:
Ја сам то радио још осамдесетих - имао 1 патике на послу, а оне гумењарке, шта већ бицикл набаци на њих, није битно. А набацивао је ону мешавину соли и бљузгавице.
Link to comment

Erm, chizmata e za kishata, dakle ima utilitarnu funkciju. Dakle, ne budali. Nije namenjena za izlaske, restorane, kancelariju, skolu, ___________, vec za hodanje po kisi, tako da ti noga ostane suha. Missim, sta ce 1 strejt muskarac u danasnjem svetu da radi po kisi kad vec nema ovu slobodu2376159.jpgJel tako tako je. ^_^

Link to comment

zar vi gejovi ono nemate pojacano osjetilo za estetiku?il si ti izuzetak?uzasne su cizme. jasno je da su za kisu i suhu nogu, cemu onda ovi satro kozni kajisovi?

Link to comment

kupila čizme u subotu kad sam bila na seminaru u drugome gradu. nisu ono što sam oduvek želela, ali mogu da prođu. trenutno su kod obućara, mora da ih suzi da bi se eliminisao mačak u čizmama efekat. sa strepnjom i nadom iščekujem sutra da vidim na šta je to izašlo.danas vidim iste takve u svom selu. a toliko sam htela biti jedinstvena*. dry.gifi to ne samo da ih ima, nego su i 1000 rsd jeftinije.majstor sam dobre kupovine. *

lolol.gif

Link to comment
zar vi gejovi ono nemate pojacano osjetilo za estetiku?il si ti izuzetak?uzasne su cizme. jasno je da su za kisu i suhu nogu, cemu onda ovi satro kozni kajisovi?
u Kanadistanu je surova klima pa im je to culo kroz evoluciju zakrzljalo. ali zato imaju razvijenu sposobnost da se torontaju i na motornim sankama.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...