Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

^^kupila sam ih prije 11 dana, no se sjetila da okacim tek poslije ovih gotivcevih ruksaka -_-(jesi ih nosila? ja moje jos nisam, nije ladno. a bas jedva cekam.)edit: jest, buse, crveni je autdoriji nekako

Edited by morgana
Link to comment
bas si navalio sa tim ruksacima :D
Pa onaj prethodni sam kupio što sam hteo, a ovaj zato što je bila akcija dva platiš jedan dobiješ džabe, pa smo se ortak i ja kupujući trećem ranac za rođendan ovajdili za po jedan u pola cene.Nego imam drugara koji ih ima sedam i kupuje i dalje, fetiš neki, šta li. :D
Link to comment

Ovde vrlo retko postujem ali danas moram jer sam kupila (pajsad!) RIHANNA boots! :lol:nemam pojma da li sam sad koPetentna da budem zvezda ali čizme su jako lepe.Esprit_09102166-1.jpgEsprit_09102166-3.jpgEsprit_09102166-2.jpg

Edited by Valkyrie
Link to comment
Trcanje po kisi. Mmmm. ^_^15zscv9.jpg
jel si probao? Ja imam najkovu slicnu takvu, trcao sam po kisicama i dobra je, ali nije za jacu kisu. Moja nema nikakvu postavu, u stvari i jeste letnja jakna
Link to comment
ako propustaju vodu, izaci cu na ulicu i u amoku ubiti proizvoljnog trgovca iz sportske prodavnice
mislila sam da se podrazumeva da na propustaju vremenske neprilike. zato sam se malo zbunila kad mi je ljubazni prodavac na kasi pokazao etiketu na kutiji na kojoj pise da su za suvo vreme, ali da to nije istina... jbga, bio glorija diskaunt dej, odugovlacenje bi me kostalo 20 eura, pa sam rekla aj daj. (ako nisi shvatila, platila sam ih 80 eura)naravno da sam posle par dana naletela na stoput bolje, lepse lakse i dvaput skuplje (16 iljada). sigurna sam da ce se i tebi ove dopasti. probala sam ih, znas kako su dobre i lagane, skroz hajtek, nemaju 200 grama zajedno, citala sam na netu rivjuz da je jedini problem s njima da ne mozes da ih nosis unutra, jer su prevruce. mozes misliti... sad sam nesrecna :lol:http://www.endless.com/dp/B0037UY8EY/179-0407963-4646157?ie=UTF8&creative=395021&linkCode=asn&tag=nextag-endless-20&suppressRedirect=1&creativeASIN=B0037UY8EY
Link to comment

e, imam dosta slicne ovim cizmama iz linka. gotovo isti oblik, neznatno plice, ali nisu postavljene bas medvedjim krznom. provjereno ne propustaju vodu, nosim ih po kisi. replay, ne nalazim sliku ne netu (kupila ih prije 2 g na snizenju za 100 e). najudobnije cizme koje imam, ali svakako imaju koji gram preko 200 (mada su lagane).ako adidas propuste vodu, moracu uzet jos neke.

Link to comment

Juce preko Telenora uzeo potpuno neplanirano...Posao da uzmem neki od 1dinar i na kraju impulsivno uzeo HTC Wildfire ... HTC-Wildfire-Virgin-UK-Android-21.jpgMoj prvi susret sa Androidima i za sada sam odusevljen

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...