Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Nikad nisam nosio a ni posedovao kaput... bas me zanima kako bi mi stajo...
Daću ti ja svoj da ga džiraš, al da mi vratiš kad zahladni. Pravi je, muški, nije ko ovaj. Zauzvrat pečeš roštilj ovaj vikend.
Link to comment

ovih dana sam kupila:- kaput- cipele- 2 para hulahopki- 7 pari čarapa- dve suknje- četkicu za zube- pola kile malih eksera- wc šolju- dasku za wc šolju- 6 metara širokog lastiša- jedne pantalone- 2 labela (ženski i muški)- 2 para igala za štrikanje- plastični čiviluk- kutiju imalina- i zube od porcelana

Link to comment
ovih dana sam kupila:- kaput- cipele- 2 para hulahopki- 7 pari čarapa- dve suknje- četkicu za zube- pola kile malih eksera- wc šolju- dasku za wc šolju- 6 metara širokog lastiša- jedne pantalone- 2 labela (ženski i muški)- 2 para igala za štrikanje- plastični čiviluk- kutiju imalina- i zube od porcelana
sta ce ti zenski Labelo???
Link to comment

koliko para? ja sam se castio proslosezonskim redgreen kaputom u parndorfu pre par nedelja - platio 90, bio 400 evra.

Znao sam da ce da padne ovakav komentar :D A nije Zara, no je Ben Sherman. Brat bratu jedno duplo skuplje, ali sam u nekoj posebnoj zivotnoj fazi (neke odluke valja donositi) pa rekoh da izadjem malo sebi u susret.
Edited by najgori
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...