Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Ih. 300 evra, model iz '72. Pre manje od godinu dana zamenjene lanpe™, utegnut, provereni lemovi itd itd, uglavnom generalka, a posle toga možda 2 puta iznošen sa gajbe.Zasad je zaboden u Marshall MC412, pošto nemamo još jedan box, preksutra dolazi 4x12 od Peavey XXX da radi posao dok se ne skupi kinta za neki custom.Pedale su bile Rat 2, Roger Mayer Mongoose/Spitfire/još neki tripl fuzz klon i stari Marshall Guv'nor. Prva dva su moj standardan dist/fuzz/OD koncertni gear, govnar je Vukov, koristi ga kad na lageru nemamo jačalo sa distom.Ko što rekoh, težak govnosmrz. Od sad je nosim svuda gde sviramo :)
Pa ok je cijena, mislio sam da si platio min. 500. 135 W, vise nego dovoljno da se i tebi i prvih 5 redova zanesvjesta kad odvrnes do pola. I meni bi nesto slicno leglo dobro. Pa, ono, sa srecom...i da jednom cujemo to cudo na djelu ;) . Edited by B_B
Link to comment

Ma jok, nema panjenja preko 4-5, realno. To je sve suv sparkl klin, ne ulazi u overdrajv ni kad ga otpanjiš na 10.S obzirom da će se u dogledno vreme teško raditi još neka turneja u tvojim krajevima (treba nas petorica da sklopimo bar 7 slobodnih dana u isto vreme), moraćeš da ga čuješ ovde ili u nekom bližem regionu :)

Link to comment
Ma jok, nema panjenja preko 4-5, realno. To je sve suv sparkl klin, ne ulazi u overdrajv ni kad ga otpanjiš na 10.S obzirom da će se u dogledno vreme teško raditi još neka turneja u tvojim krajevima (treba nas petorica da sklopimo bar 7 slobodnih dana u isto vreme), moraćeš da ga čuješ ovde ili u nekom bližem regionu :)
E bice onda mrtva trka, ja dole ili vi u penziju ;)
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...