Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

koje se razlikuju samo po boji.
to onda nije isto -_- cuh negde da zene iz nekog emirata najnormalnije kupuju po 10tak komada istog artikla i bacaju kad se isprlja, jer je kao voda tamo dragocena i nema smisla trositi na pranje. i ja imam jak razlog za gomilanje istog, mrzi me da peglam :isuse:
Link to comment
to onda nije isto -_- cuh negde da zene iz nekog emirata najnormalnije kupuju po 10tak komada istog artikla i bacaju kad se isprlja, jer je kao voda tamo dragocena i nema smisla trositi na pranje. i ja imam jak razlog za gomilanje istog, mrzi me da peglam :isuse:
i ja imam jak razlog za gomilanje istog, retko nalazim nosivo a da mi se svidja :isuse:mada i ovo sa bacanjem ima smisla ^_^
Link to comment
krenula po par krvavica u mesaru a vratila se jos i sa:dvoje pantalona, haljinom i dzemperom (i pidzamom :isuse:a sve mi mnogo lepo i skroz fancy u oker bojihaljina tamno crvenaa jedne panatalone crne da budu redundantne onim kao koznim od prosle godine (mislim, kupila sam iste pantalone, zvuci glupo ali probleme resava ne moram ujutru da razmisljma sta da obucem, jeste isto ali cisto :)
Значи истина је то што причају да је тај Луксембург тако мали да се фудбал игра само на мале голиће, хармоника не сме да се развлачи превише да не пређе преко границе, дрвеће похађа курсеве за бонсаи... миссим, одеш у месару, и купиш сву ту одећу. Нема места за одвојене дућане, све је у месари.
Link to comment
ti radis tamo? poslednjih nekoliko puta je bila neka plava devojcica... inace ima par spektakularnih dizajna, majice su thailandske ali je kvalitet super..... devojcica koja otvara veeeelika vrata, brrrr :mellow:
aha, radila do petka.ima par majica koje otkidaju koliko je dobar design, al' jbg, sve za decake, a meni i medium visi.mada razmisljam da uzmem jednu pa da joj isecem rukave i suzim...u svakom slucaju, pozur'te ako cete da kupujete nesto, uskoro nema vise :)radno vreme je promenjeno, te sad radnja radi od 13:00-17:30.
Link to comment
to onda nije isto -_- cuh negde da zene iz nekog emirata najnormalnije kupuju po 10tak komada istog artikla i bacaju kad se isprlja, jer je kao voda tamo dragocena i nema smisla trositi na pranje. i ja imam jak razlog za gomilanje istog, mrzi me da peglam :isuse:
naravno da nije. a sto je najgore, ne znam da li je do mene, da li ja vodim traktorski nacin zivota, ali meni ni jedna obuca ne moze da prezivi vise od jedne sezone (osim onih za posebne prilike koje obujem jednom-dvaput godisnje). sad se mislim da opet odem do one radnje da vidim da nije ostao jos neki par. mnogo volim ove cizme..nego, hajde molim te podji na KDP/General Trash da vidis sta JK preporucuje pod 'must have'. :D
Link to comment
aha, radila do petka.ima par majica koje otkidaju koliko je dobar design, al' jbg, sve za decake, a meni i medium visi.mada razmisljam da uzmem jednu pa da joj isecem rukave i suzim...u svakom slucaju, pozur'te ako cete da kupujete nesto, uskoro nema vise :)radno vreme je promenjeno, te sad radnja radi od 13:00-17:30.
Ja bio i kupio dve (ua, nisam dobio dodatni popust :P) - rece mi devojka unutra da se zatvara radnja, al da ce mozda da dobiju jos neke pre toga. To je bilo pre dve nedelje.
Link to comment
001.jpgOvo nije moj, pošto mi sinoć nije palo na pamet da fotkam u bigzu u pauzama besomučnog isprobavanja i sumanutog pušenja buksni. Uglavnom, gotovo je sa traženjem idealnog jačala (za sad, je l te). Jebanje mamadi. Klin za govnosmrz, neutralna pavlaka u koju dodaješ pedale kao začine, i svaka zvuči kao ona. 135 vati lampe u mint kondišnu.
Link to comment
001.jpgOvo nije moj, pošto mi sinoć nije palo na pamet da fotkam u bigzu u pauzama besomučnog isprobavanja i sumanutog pušenja buksni. Uglavnom, gotovo je sa traženjem idealnog jačala (za sad, je l te). Jebanje mamadi. Klin za govnosmrz, neutralna pavlaka u koju dodaješ pedale kao začine, i svaka zvuči kao ona. 135 vati lampe u mint kondišnu.
Kolko si platio? Koje pedale, zvucnik? Pricaj!
Link to comment

Ih. 300 evra, model iz '72. Pre manje od godinu dana zamenjene lanpe™, utegnut, provereni lemovi itd itd, uglavnom generalka, a posle toga možda 2 puta iznošen sa gajbe.Zasad je zaboden u Marshall MC412, pošto nemamo još jedan box, preksutra dolazi 4x12 od Peavey XXX da radi posao dok se ne skupi kinta za neki custom.Pedale su bile Rat 2, Roger Mayer Mongoose/Spitfire/još neki tripl fuzz klon i stari Marshall Guv'nor. Prva dva su moj standardan dist/fuzz/OD koncertni gear, govnar je Vukov, koristi ga kad na lageru nemamo jačalo sa distom.Ko što rekoh, težak govnosmrz. Od sad je nosim svuda gde sviramo :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...