Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Kad vec o majama pricate...Da izreklamiram radno mesto... jos malo pa nestalo.A i maje na popustu... 1200, ko kupi dve il vise po 1100.Graph OffVlajkoviceva 25graph off
gde je sada Toni? evo sta nose hipsteri!!!!!
Link to comment

ne nosim često majice, sem kad jednom u sto godina rešim da džogiram ili da se samopovređujem po prirodi, i u tom slučaju nosam te giki.Ovo sam poslednje uzela jednoj drugarici kojoj se sviđa The Big Bang Theory. Sad tog Think Geeka. Stigla za 4 dana iz US of A.d415_hello_schroddy.jpg

Link to comment
sxMtA.jpg :wub:edit: sad vidim da postoji neznatna razlika u nekim detaljima, ali to je to, važno je da su tu aquamax i contragrip. Edited by gotivac
Link to comment
Kad vec o majama pricate...Da izreklamiram radno mesto... jos malo pa nestalo.A i maje na popustu... 1200, ko kupi dve il vise po 1100.Graph OffVlajkoviceva 25graph off
ti radis tamo? poslednjih nekoliko puta je bila neka plava devojcica... inace ima par spektakularnih dizajna, majice su thailandske ali je kvalitet super..... devojcica koja otvara veeeelika vrata, brrrr :mellow:
Link to comment
Samo 3600 - gde? Navikao sam da su DC i slicne bar 7 hiljada.
U Vrscu, otisao tamo posle 3 meseca i setio se izvesnog skejt shopa. A doticne patike su 3600 sa 50% popusta, jer zatvaraju radnju. Inace su bile 7200 kao i na ostalim mestima, ali sam imao srecu da naletim na verovatno poslednji par u mojoj velicini.
Link to comment

krenula po par krvavica u mesaru a vratila se jos i sa:dvoje pantalona, haljinom i dzemperom (i pidzamom :isuse:a sve mi mnogo lepo i skroz fancy u oker bojihaljina tamno crvenaa jedne panatalone crne da budu redundantne onim kao koznim od prosle godine (mislim, kupila sam iste pantalone, zvuci glupo ali probleme resava ne moram ujutru da razmisljma sta da obucem, jeste isto ali cisto :)

Link to comment

to je sve normalno. ja sam u poslednjoj godini kupila dva ista dzempera, dve iste haljine i cizme koje se razlikuju samo po boji.mislim dzemper i haljinu sam kupila u decembru, pa sam krajem januara kad su im spustili cene na virtuelno nista kupila isti dzemper za broj manji i istu haljinu. a za cizme sam pominjala da sam ih u beogradu platila triput vise nego sto su ovde i onda kupila iste samo u drugoj boji..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...