Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

 Pa to je lepo, volim i ja vas dvojicu... al' mi se ne javlja nevidljiva svetlos'... Slikala me i nestala u nepoznatom pravcu :(
aaa, sad si se setio..a di si...........bija bija bija kad je grmilo kad je sivalo?sve5, budem se javila kad te vidim, sledece leto, sad sam ionako jako zaljubljena hvala ti sto postojis i sto si mi omogucio da skrenem forumsku paznju na sebe makar posredno, makar na tren :(
Link to comment

au. video da je karleuša dizajnirala mužu kopačke, pa i ja hteo da budem deo elite. otisao na nikeID i dizajniraorendernikecomk.jpgjoš samo da sam bogat...u pa nije ni skupo. 115e ali moras imati nekoga u sloveniji da ih preuzme

Edited by korindjar
Link to comment
proslogodisnja? znaci samo za pijacu i po kuci...
ma brate ovo ono, nije ni za pijacu, neko ce da provali da su proslogodinji model, pa ce pasti prozivka, ovako ih nosiam samo po kuci umesto papuca
Link to comment
ma brate ovo ono, nije ni za pijacu, neko ce da provali da su proslogodinji model, pa ce pasti prozivka, ovako ih nosiam samo po kuci umesto papuca
i to sto kazes. ove nove babe sto valjaju sir su modni gestapoda sam na tvom mestu odmah bih od njih napravio tzv natikaceono kad sabijes zadnji deo patika pa budu ko papuce
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...