Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

ima jedno mesec dana, al nikako da prijavim. posle dugo vremena kupila farmerice. pravpravcate farmerice koje nisu iz butika eleni. prvo je šćer kupila sličan model i nije dozvolila da ih otmem. onda sam ih tražila svuda, da bi ih konačno spazila u londonu za 90 funti, koje sam bila spremna da odvojim, ali su bogovi šopinga bili milostivi prema meni, te kad sam došla na kasu teta me obradovala cijenom na poniženju - 60 funti. malo je prenizak struk za moj kuk (i ukus) ali i dalje sam totalno zaljubljena u njih, toliko da sam protivno pravilima išla par puta i na posao u njima. em su bile jeftinije nego što sam očekivala (natpis SALE od 2x2m bio je totalno neprimetan), em su 32 broj a ne žuljaju me. :wub: replay blondy. RE3-yzw-0035-99__default__1.jpg

Link to comment
plus meleon ovde
A, jes brate uzasan. Nit njim mos otic vikendom u zavicaj po pola svinje, dzak krompira i kacu kupusa (da ne pricamo sto njivu ne mos obic da jebe oca), nit se kurcit medj drugarima koliko moze da razvije, nit otic na more ko posten covek sa dva kartona pastete, gajbom paradajza i slaufom u gepeku (deca i soci za decu nisu ni opcija), nit razviti prisan odnos sa pumpadzijom posto dolazis da tankujes jednom mesecno, nit koristiti oprobani izgovor kad kasnis "ne mogu da nadjem parking"... Mada, ja sam ga otpisao cim sam vid'o da nije VW.
Link to comment
A, jes brate uzasan. Nit njim mos otic vikendom u zavicaj po pola svinje, dzak krompira i kacu kupusa (da ne pricamo sto njivu ne mos obic da jebe oca), nit se kurcit medj drugarima koliko moze da razvije, nit otic na more ko posten covek sa dva kartona pastete, gajbom paradajza i slaufom u gepeku (deca i soci za decu nisu ni opcija), nit razviti prisan odnos sa pumpadzijom posto dolazis da tankujes jednom mesecno, nit koristiti oprobani izgovor kad kasnis "ne mogu da nadjem parking"... Mada, ja sam ga otpisao cim sam vid'o da nije VW.
rekao bih da je ovo sto drug dig pise kultur-rasizam. jesam dobro naucio?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...