Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Fino, samo meni ovo ljubičasto na ovoj sliki? Mi muškarci smo ionako daltonisti.A super je i robotova majica. :D

Link to comment
  • 2 weeks later...

kupio springfield farmerke, neke regular vintage kurac palac. kao blago isprane, ali nisu previse seljacki, nema onih belih fleka. onako meksi, tanji teksas. reko bi da mi ok stoje. 3 'ljarke.

Link to comment
kupio springfield farmerke, neke regular vintage kurac palac. kao blago isprane, ali nisu previse seljacki, nema onih belih fleka. onako meksi, tanji teksas. reko bi da mi ok stoje. 3 'ljarke.
daj sliku da ti mi kazemo,ovde ili na temi dupeta birajdupe u novim farkama mora da se overi
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ha, vrlo slična kao moja, prepoznajem i neke identične delove. Meni prošištalo tuš crevo ovih dana, ima malo jače od 2 m od instalacije. U radnji kažu da to spada u potrošnu robu, i da mogu da donesu novo ali da platim. Tako da će pasti zamena nekim drugim.

Link to comment

Pa dobro, ni moja nije pljunuta k'o na slici (ali u sustini takva kabina), ima tu na vrhu i neke elektronike tipa FM, svetlo, ventilator. Posto je mejd in PRC ocekujem da ce kad tad nesto prosistati i cekati zamenu :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...