Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

E, te sa konjem su neki potpuni hit, a?
ne bih rekla, ja, do sad nisam imala ni jednu...sve je pocelo prosle nedelje kad sam nazuljala noge na neke cipele, u Sinapore-u kupila neke sandale za 10E, samo da odem do aviona i to bas u toj lakiranoj crvenoj boji i onda....a da sam skrenula levo kod Albukerkija....
Link to comment
:Da meni se smeju na cegere s konjima..
ovaj je vise Jovanka Broz ceger ali you got a picture :)ona Kate Moss me tako nervira sto su je uzeli za Longchamp i opste mi nije jasno kakve ona ima veze sa tom markom ali...
Link to comment

ne znam ni ja stvarno. longchamp nose francuske tinejdzerke i bakice od sto godina. takodje, kejt mos su stavili za zastitno lice parfema ysl - parisienne.s druge strane italijanski bvlgari stavi francusku leticiju kastu.

Link to comment
takodje, kejt mos su stavili za zastitno lice parfema ysl - parisienne.
Ovo je i meni bilo smesno. To nekako sugerise da je ciljna grupa populacija koja ne zna ko je Kate Moss. Stvarno, jebes takvu ciljnu grupu, jebes takav parfem.
Link to comment
100_1781.jpg
'bem ti sunce, vidi ga kako gleda i još zin'o.Ja ne bih smeo da živim s ovim u kući. Postaraj se makar da ga ne vide neka deca.
Link to comment

najbolji dezodorans svih vremena, od kako plava herbina ne moze vise nigde da se nadje. potpuna svezina, samom sebi mirises na cisto i hladno (da, moze se i to!) ceo dan.me happy.Dove. Cotton Dry. i naravno da ga u srbiji nema jos uvek :(

Edited by PointTaken
Link to comment

zar nije najbolji dezodorans rexona moschus????? i to direkt sa viner meksikoplaca, ili iz djovanija u trs'u27042010213733.jpg

Edited by garoviks
Link to comment
Meni ovo mnogo za ljude. Možda posle pedesete.
:lol: možda je krotkin muž čovek.
Nije mi baš jasna opaska o ljudima :blink: , ali Živana je u pravu, muž mi pripada vrsti Homo sapiens :lol: .
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...