Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

stiglo leto i sa njim letnje haljine.kad bi moglo cele godine ovako cool.gifpbcbg17579861dt.jpgpbcbg17579861alternate1q.jpg
eh. to mozete vi zene sa lepim nogama, za nas patkice na svu srecu ima i kamuflaznih modela koji su izuzetno prijatni na vrucini0805141_robe_longue_bash_notyl.jpgskro identican model, pamucna trikortaza, H&M - 19.9E! odmah uzmes 3, da se nadju Edited by msmodesty
Link to comment
thumb_189__auto_b32db9633484ae4071981e701e5b310e.png:wub:Samo su moje kombinacija boja braon sa narandžastim detaljima umesto cvenih.
takodje bih rekla :wub: vidim McKinly,dobro cete sluziti...gde si kupio?
Link to comment
takodje bih rekla :wub: vidim McKinly,dobro cete sluziti...gde si kupio?
Intersport. Imaju neku akciju ovih dana, originalna cena im je bila 12K+, pa snižena oko 8.500, pa još 20% sniženja i ispadoše 6.800! :)
Link to comment
8xlv1z.jpgNe baš ovih dana, ali pre jedno mesec i po za 3000 din. u autletu na Bulevaru, posle Depoa, pa sa te strane. Naravno kupila mužu :D , model za suvo vreme, lake kao perce.Uvek ima dobrih sniženja, samo treba uhvatiti trenutak, da vam se cipele, patike, sandale dopadnu i da imaju vašu veličinu.Ove su snižavane 4 x i bio je poslednji par u radnji, pa sam samim tim još ponositija što sam ih ugrabila.Tamo sam kupila škečersice sebi, pre 5 - 6 godina za 20 EUR i danas su u životu ;) .Da, daju i 6 meseci garancije.
Link to comment
u kako su dobre
Ne da su dobre, nego još za te pare :D , pogledala sam ti u profil i videla da si iz Beograda, pa ako te put nanese sa NBg. na Bulevar, obavezno svrati, prođeš Depo, pređeš Sredačku ( valjda se tako zove ?) onaj semafor, pičiš tom stranom i dolaziš do radnje, ej, pa imam račun :D .Bulevar Kralja Aleksandra 162, našla sam još jednu sliku na netu, slikane iz raznih uglova, pokušaću da je ponovo nađem i metnem.Edit :A kao što vidiš i planetarno su popularne :cipele.jpg Edited by Krotka
Link to comment
0805141_robe_longue_bash_notyl.jpgskro identican model, pamucna trikortaza, H&M - 19.9E! odmah uzmes 3, da se nadju
ne vidim sliku iz nekog razloga, ali znam o cemu pricas - jedna od najnosenijih mojih letnjih haljina je u kupljena u H&M-u za smesne pare, jos spustili cenu na 2 komada za cenu jednog i ja kupim dve iste kolko mi se svidele :lol:
Isis, gde se ovo kupuje? :wub:
haljina je bcbg max azria. brand je sjajan i zasluzuje da se stavi na globalni soping vodic, sto cu i uraditi. nekad :D. ja sam ih otkrila u americi, ali ima i po evropi da se nadju. vidjala sam ih u londonu i u parizu sigurno, a mislim da na sajtu imaju spisak svih radnji i vredi ih potraziti (narocito sto uzivo izgledaju jos bolji nego na slici). cene jesu malo jace, ali definitivno spadaju u affordable luxury kategoriju. krojevi su super, materijali odlicni i izrada perfektna, tako da im sva roba odaje onaj utisak da je dosta skuplja nego sto zapravo jeste.
Link to comment
Ne da su dobre, nego još za te pare :D , pogledala sam ti u profil i videla da si iz Beograda, pa ako te put nanese sa NBg. na Bulevar, obavezno svrati, prođeš Depo, pređeš Sredačku ( valjda se tako zove ?) onaj semafor, pičiš tom stranom i dolaziš do radnje, ej, pa imam račun :D .Bulevar Kralja Aleksandra 162, našla sam još jednu sliku na netu, slikane iz raznih uglova, pokušaću da je ponovo nađem i metnem.
Meni ovo mnogo za ljude. Možda posle pedesete.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...