Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Aj dajte neki hint za okej sluške, da ih stavim umesto ovih Appleovih. Ne bih nešto ultra predrkano i preskupo, samo da nije sintetika i kanta probijačica pri jačem basu.

Link to comment

Je, bubice. Je l znaš možda gde to u Bg mogu da iskopam, nešto slabo viđam njihove proizvode, a gugl mi nije preterano pomogao.

Link to comment

Fala, odo iz ovih stopa da overim.edit: u cenovniku ima neki mx 560, 23 evra, možda bi to moglo da bude to.

Edited by henrik larsson
Link to comment

ja nikako nisam bio zadovoljan basom na senheiser bubicama - dnb - uglavnom hospital katalog mi je zvucao totalno bezveze.poslednjih meseci su mi u usima creative ep-630 i ako ih sjebem, kupicu ponovo iste.

Link to comment

bice da je to. izoluju veci deo spoljasnjih zvukova - idealno za muvanje po gradu. imam jos jedne creative sa sundjercicima koje su udobnije- mislim da su ep-480, ali bih morao da otpanjim zvuk, ako bih isao sa njima po gradu, tako da ih koristim kod kuce.

Edited by najgori
Link to comment
Ove tvoje se nabijaju do srednjeg uha i hermeticki zakljucavaju zvucnu sliku na petorac izmedju receptora i laplasovog mozdanog prostora. Jedini problem, neudobne su u picku materinu.
volim kad prljavo pricas i kad si tako hirurski precizan. vidi se da znas svasta.
Link to comment

Ne znam, kad uporedim ovako Creative i Sennheiser, nekako mi izbor uvek pada na firmu specijalizovanu za audio, versus all round komp gedžeti i potrebe. Ja volim suv i strejt zvuk, bez farbe, a proizvođači orijentisani ka pokrivanju svih spektara obično imaju onaj okrugao napucan, kao u uređajima za kola, gde sve zvuči isto.Elem, pazario te MX 560, jedini je problem što sam sinoć kao najveći retard uspeo da dovedem ajfon u fabričko stanje, i tek jutros ga jailbreakovao i u toku dana osposobio za standardnu upotrebu, pa moram sad da nakrcam neku ziku da probam sluške, samo da me mine ova vrućoća™.

Link to comment

4 giga RAM-a za lap juce, ali danas je pola crklo :(Dok posaljem nazad, pa oni zamene, vozicu se na 2gb i dalje bar do ponedeljka, utorka.Takodje, 2 unutrasnje i 2 spoljasnje gume za bicikl.

Link to comment
stigao je.... Canon EOS 400D wub.gif
Congrats, samo se nadam da nisi to novo uzela... osim ako nije neka bas super cena :)
4 giga RAM-a za lap juce, ali danas je pola crklo :(
Stigla zamena danas, i sad opet sve fercera na 4GB :) Edited by jms_uk
Link to comment
Congrats, samo se nadam da nisi to novo uzela... osim ako nije neka bas super cena smile.gif
nisam... osvojila super deal na ebay-u..... sa sve torbicom kao nov je smile.gif Edited by Hippie
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...