Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Dres Srbije
Ovaj novi, krstaški? Koliko je? Nešto sam čuo da je bila neka akcija za 2, 2 i po soma, pa se sve nadam da toga ima još...
Link to comment
2 pitanja...Da li radi sa .mkv fajlovima i da li ima mogucnost prikljucivanja na 5.1 sistem
sa mkv fajlovima radi bez problema, a za ovo drugo ne znam. vezao sam ga hdmi-jem direktno za plazmu. za 5.1 mi nedostaje av risiver i komplet zvucnika. pored hdmi-ja ima i opticki izlaz, ali nemam pojma cemu to sluzi.
Link to comment
Ovaj novi, krstaški? Koliko je? Nešto sam čuo da je bila neka akcija za 2, 2 i po soma, pa se sve nadam da toga ima još...
Novi, krstaški, 4500
Link to comment

He, he...dsc02172d.jpgDobra spravica. Jedino na sta bih mogao da te upozorim je kabl od slusalica. Ja sam ga zavijao oko plejera i pukao je pri samom dzeku nakon godinu dana. Slaba guma, sta li vec

Link to comment

Bleh, ja sam svojevremeno preskočio Sansu i uzeo Sony: http://www.sony.co.uk/product/nws-b-series/nwz-b135f

Jedino na sta bih mogao da te upozorim je kabl od slusalica. Ja sam ga zavijao oko plejera i pukao je pri samom dzeku nakon godinu dana. Slaba guma, sta li vec
Sledeći put kupi sluške sa džekom u obliku slova L:phoneprecutb.jpg... divna stvar kod Sonyja je što je garancija važila i za sluške, pa sam tražio da mi ih zamene kada sam razdrndao set iz kutije (nošenjem plejera u džepu). ^_^ Edited by Oxymoron
Link to comment

sto sam kupila divnu aljinu, al ne umem da izvadim sliku iz flesa da je prikazem u punoj lepoti: dugacka, lan, na veliko cvece u aproksimaciji, gola ledja. http://www.deptwomen.com/ovi su mi dosta simpaticni, sareno, al ne onako agresivno ko desigual, na primer, il ivkovic, gde sareno nosi tebe, umesto ti da ga nosis, i odma svi znaju gde si kupio. ovo je skromno sareno.

Link to comment

Od sluski, ja sam jos u januaru kupio Sennheiser cx300. Iako su mnogo hvaljene, trebalo je da obratim paznju na natpis o super ultra mega jakom basu, koji mi bas i ne prija. Osim toga, da ne ureknem, kablic je tanak, ali veoma izdrzljiv (izdrzao je skoro 5 meseci cimanja sa mnom, shto je neki rekord valjda), izolacija zvuka je super - na nekoj normalnoj jacini zvuka, skoro da se nista ne cuje spolja, cak i u potpuno besumnoj prostoriji.@nbgpfff, stari model :P

Edited by Venom
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...