Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Koliko ti traje baterija? Vidim da se puno ljudi žali da jedva izdrži dan.
Jebem li ga, meni 2 do 3 dana, ako ga normalno koristim... Znači, uključen WIFI kad sam kući, isključen GPS, osim kad mi treba, normalno priča, normalno poruke, čitam mailove sa gamila... Poneka slikica, poneki filmčić, ništa naročito... Kad mi neka aplikacija više ne treba, obavezno je ubijem TaskKilerom...Video i ja da se ljudi žale, ali ne znam... Možda gledaju youtube po ceo dan i ne isključuju GPS(koji i jeste najbveći potrošač!) i aplikacije koje im ne trebaju...
Link to comment
ima li šanse da zamenim u accesorize-u bez računa ili da je krišom prodam?
sori sto ne donosim dobre vesti, ali to nece da moze. bez racuna jedino moze zamena istog artikla, recimo u slucaju zamene za drugu velicinu (a i tad znaju da traze papiric, kako gde). sve druge opcije zahtevaju racun.
Link to comment
Jebem li ga, meni 2 do 3 dana, ako ga normalno koristim... Znači, uključen WIFI kad sam kući, isključen GPS, osim kad mi treba, normalno priča, normalno poruke, čitam mailove sa gamila... Poneka slikica, poneki filmčić, ništa naročito... Kad mi neka aplikacija više ne treba, obavezno je ubijem TaskKilerom...Video i ja da se ljudi žale, ali ne znam... Možda gledaju youtube po ceo dan i ne isključuju GPS(koji i jeste najbveći potrošač!) i aplikacije koje im ne trebaju...
Baš zbog te škakljive baterije trenutno naginjem ka Nokiji 5800. Ohladio sam se za Android, na sadašnjem telefonu sam instalirao možda tri aplikacije i nikad ih koristio, pa verujem da će tako biti i dalje.
Link to comment
Baš zbog te škakljive baterije trenutno naginjem ka Nokiji 5800. Ohladio sam se za Android, na sadašnjem telefonu sam instalirao možda tri aplikacije i nikad ih koristio, pa verujem da će tako biti i dalje.
imam ja nokiju 5800 ekspres mjuzik, ne kupuj. koci se redovno, ume da zvoni bez prestanka, baterija ne traje predugo, ali se zato cesto vadi, jer softver oce da se zaglupi. pitala i druge vlasnike, imaju isti problem.
Link to comment
Koliko ti traje baterija? Vidim da se puno ljudi žali da jedva izdrži dan.
Mislim da je to slucaj kod genijalaca koji drze konstantno ukljucen WIFI i GPS i ne koriste TaskKiller. Meni baterija na HTC Hero (koji, istini za volju ima za nijansu jacu bateriju) sa jednim punjenjem izdrzi 3-4 dana, sa prilicno junackim brojem razgovora i nekolicinom otkucasnih smsova, uz nekoliko ukljucivanja WIFI dnevno, povremeno ukljucivanje GPS i cesto slusanje muzike sa tlf. Android se pokazao odlicno, iako bas akam tlf i imam instaliranih zilion programa koji cesto rade istovremeno u backroundu nije ni jednom zakucao, sto mi se sa win mobile na nekim ranijim telefonima desavalo svaki cas. Cuo sam da jedino Iphone moze da se meri po nezakucljivosti sistema, al bih pre sa okolinom komunicirao golubovima pismonosama nego se jebavao sa Itunesom.
Link to comment
imam ja nokiju 5800 ekspres mjuzik, ne kupuj. koci se redovno, ume da zvoni bez prestanka, baterija ne traje predugo, ali se zato cesto vadi, jer softver oce da se zaglupi. pitala i druge vlasnike, imaju isti problem.
kupio sinoć! :lol: Ljudi sa kojima sam ja pričao ga hvale. Imaš neke apdejte na netu, probaj to možda.Sad je kući, na punjaču, za par sati koliko sam se zezao nije bilo nikakvih problema. Sviđa mi se, treba da namestim mail, gps i pedometar pa da ga skroz probam.
Link to comment
Mislim da je to slucaj kod genijalaca koji drze konstantno ukljucen WIFI i GPS i ne koriste TaskKiller.
Pored baterije, malo veće težine, lošije kamere i manjeg ekrana, to sa ubijanjem taskova posle korišćenja programa me je odbilo. Nokia mu je bila najbliža po onome što mi treba, iako sam preferirao Tattoo.
Link to comment
Pored baterije, malo veće težine, lošije kamere i manjeg ekrana, to sa ubijanjem taskova posle korišćenja programa me je odbilo. Nokia mu je bila najbliža po onome što mi treba, iako sam preferirao Tattoo.
Interesantno je da sam se i ja lomio između ta dva, a i moj kolega, sa posla... Ja uzeo HTC, a kolega Nokiju... Malo smo ih poredili, i u suštini, ispade da je jedina značajna razlika, što je Tattoo jeftiniji u paketu VIP-a, nego Nokija kod Telekoma... ) Slike, koliko smo ih poredili su gotovo iste, filmčići isto... Ekran na tattuu jeste manji, ali ne mnogo... A i ubijanje taskove nije ništa naročito... Svaki ciga svoga konja fali... :)
Link to comment
Svaki ciga svoga konja fali... :)
Pratićemo konjske performanse pa možemo diskutovati na džambaskom kongresu za koji mesec. :lol: Ja uzeo za pare pa mi paketi nisu igrali ulogu.
Link to comment
kupio sinoć! :lol: Ljudi sa kojima sam ja pričao ga hvale. Imaš neke apdejte na netu, probaj to možda.Sad je kući, na punjaču, za par sati koliko sam se zezao nije bilo nikakvih problema. Sviđa mi se, treba da namestim mail, gps i pedometar pa da ga skroz probam.
Sta je to pedometar i gde mi stoji :D
Link to comment
Sta je to pedometar i gde mi stoji :D
Pedometar je brojač koraka. U telefonu imaš detektor pokreta, pa se uz odgovarajući softver može pratiti koliko hodaš, koliko kalorija trošiš i slično. Meni je to za pređenu kilometražu interesantno, naročito u kombinaciji sa GPS-om. Još nisam tražio šta postoji za ovu našu Nokiju.
Bolje da ne znas...
:lolol: Edited by bup
Link to comment
U telefonu imaš detektor pokreta, pa se uz odgovarajući softver može pratiti koliko hodaš, koliko kalorija trošiš i slično. Meni je to za pređenu kilometražu interesantno, naročito u kombinaciji sa GPS-om. Još nisam tražio šta postoji za ovu našu Nokiju.
kad nadjes neku krekovanu dajdzest verziju, javi :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...