Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

super su. koja je to marka? mada, pretpostavljam da džaba pitam, jer mi se javlja da nisu nabavljive u beogradu.fala.
Marka je Gram, inace svedska. Ja sam ih kupio tamo, on d fejs ov d plejs. Mislim da moze i da se naruci preko neta, ali onda je verovatno malo skuplje.
Link to comment
OOoooooo, hvala ti Dizajnu!!! Hvala ti. Konačno se spasih bede većine ostalih držača za knjige. Sad konačno mogu da radim a da mi se knjiga ne zatvara ili da ne moram da je držim na kolenima dok kucam. The Easy Read book holder. Easy_test_main_pic.GIF:Hail:
bravo, sad čekamo još rješenje za čitanje u krevetu
Link to comment
Marka je Gram, inace svedska. Ja sam ih kupio tamo, on d fejs ov d plejs. Mislim da moze i da se naruci preko neta, ali onda je verovatno malo skuplje.
Nikad nisam prežalio nestanak švedske marke "Svenska Friskus" - najbolje cipele za šetnju koje sam ikada imao. 'ladno su trpele sve torture dok im đon bukvalno nije pukao napola posle jedno pet godina besomučnog trošenja. Negde posle 1980. fabrika nestala sa radara.
Link to comment
bravo, sad čekamo još rješenje za čitanje u krevetu
biggrin.gif u read my mind (ponadala se da je ono to. posle vidim nije) Edited by PointTaken
Link to comment

Na pakovanju ovog ima i ilustracija kako koristiti u krevetu. Ima tu jedan mali dodatak (kao postolje) koji se prikaci na ovo plavo iza, pa pretpostavljam da cela skalamerija moze da se stavi i na prsa si junacka (makar ako si ravan kao daska :D).

Link to comment

... odgovor Toniju, ovo je dijalog sa verovatno najvećim lagom ikada, kao da pričamo povorkom onih Napoleonovih vetrenjača sa velikim sistemima za signalizaciju koječega.

dal bi ovi jeftiniji modeli zadovoljili za prvo vreme potrebe nekog ko je nekad fino crtao, a sad bi da se vrati u formu uz pomoc fotosopa i ostalih manipulacija?
Da.Nemoj da se zajebeš i kupiš onaj Fun, nego ako bi njega uzmi Pen&Touch pa skini taj ArtRage u omiljenoj internet prodavnici, modeli su praktično isti...Imaš na dizajnzoni temu o tablama, pa idi vidi šta ljudi kažu, čisto FYI. Edited by Oxymoron
Link to comment
e, gde imaju Duffs da se kupju u Begeu ? ove su baš kul, moram priznati.
zaboravi na bacanje para. najgora patika ikad. skuvacu ih u loncu slane vode sa par kapi mulja. tako su tvrde.pre no shto to uradim idem da caknem u cevanku konkrit butom kretena koji mi ih je prodo sve noseci jedan par u crnoj boji.kakav bojanic, mater mu.
Link to comment

dobila sam od drugarica za rođendan68463559_m1.jpgi stvarno je baš po mom ukusu. jedini je problem što su mi kupile 2 komada. a meni bilo bezveze da im kažem da mi je glup taj koncept. 2 tolike narukvice, toliko šarene i još iste da nosim jednu pored druge.ima li šanse da zamenim u accesorize-u bez računa ili da je krišom prodam?

Link to comment
Kod VIP-a, za 1 din... I mesečno 1499 + porezi... :)Sjajna igračkica...
koji im je sad to paket za 1499?inače jeste mnogo zabavna stvarčica, danima sam se igrao sa njom. samo što sam zimus ja umesto dinar dao sedam tisuća za to. som... <_<
Link to comment
koji im je sad to paket za 1499?inače jeste mnogo zabavna stvarčica, danima sam se igrao sa njom. samo što sam zimus ja umesto dinar dao sedam tisuća za to. som... <_<
Paket 325= 999 din1gb protoka, dodatno= 500 din--------------------------------------------------Ukupno= 1499 dinUzgred, ovih 1.35 GB protoka ću da potrošm za mesec dana malo sutra... Za 5 dana igranja, sa uključenim Gmailom, stalnim surfkanjem, potrošio 5-6 mega... Jedino da gledam Youtube na telefonu.... Edited by radisa
Link to comment
Paket 325= 999 din1gb protoka, dodatno= 500 din--------------------------------------------------Ukupno= 1499 dinUzgred, ovih 1.35 GB protoka ću da potrošm za mesec dana malo sutra... Za 5 dana igranja, sa uključenim Gmailom, stalnim surfkanjem, potrošio 5-6 mega... Jedino da gledam Youtube na telefonu....
vidiš, nisam znao za te doplate. mada je meni 325MB više nego dovoljno za čitanje maila, foruma i eveuntalno vesti na wap stanicama. pretpostavljam da se više potroši jedino ako koristiš facebook aplikacije, travian ili neku sličnu zajebanciju. youtube ima smisla otvarati jedino pod uslovom da imaš 3g u novom sadu...
Link to comment
vidiš, nisam znao za te doplate. mada je meni 325MB više nego dovoljno za čitanje maila, foruma i eveuntalno vesti na wap stanicama. pretpostavljam da se više potroši jedino ako koristiš facebook aplikacije, travian ili neku sličnu zajebanciju. youtube ima smisla otvarati jedino pod uslovom da imaš 3g u novom sadu...
Sve te zajebancije ne koristim, koji će mi... Jedino sam mislio da poslovni mail nekako uvežem sa Android mail aplikacijom, kad mi bude trebalo...Probao Yotube, radi kao sat, na njega sam spičio polovinu od ovih 6 mega. :)Baš sam rasipan, jel?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...