Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Nesto malo, jer mi je aparat umreo pa imam samo par fotografija. Odecu nisam ni stigla da fotkam, ali sam se nagledala divota :) Meni je ovo bila mozda i najbolja Moda do sada.Fotografije to (verovatno) ne dokazuju.th_IMG_3076450x600.jpg th_IMG_3088.jpg th_IMG_3092.jpg th_IMG_3093.jpg th_IMG_3086.jpg th_IMG_3078.jpg th_IMG_3079.jpg
super, hvala na slikama :)sve je bas mastovityo, a sandale su mi favorit
Link to comment

Letnje platnene šuze sa ovom metalnom foricom sa strane. Nisam siguran da li me više podseća na neki mini klima uređaj ili pak na zvučnike.gram.jpg

Edited by Kampokei
Link to comment
Letnje platnene šuze
Lepe šuze, ja pazarila 3 majce od kojih mi 2 ne odgovaraju :twak::isuse: , mrzelo me da probam svaku pojedinačno, pa ona koju sam probala jedino ispala dobra. Slika sledi, posle praznika...
juche u secondhendu 4 t-shrt majice za 800din
Bolje da sam i ja tako, moja jedna skuplja od tvoje 4 i još mi ne odgovaraju, kad sam lenja da probam, nego, kao, ošacovala :isuse: Edited by Krotka
Link to comment

kazem ti,mrzim shoping...ali sam izabrala gomilu,oko 8,majica i sve sam prodala,jednu po jednu..preznojala se i nije mi bilo dobro..ali 4 bile ok..a i nemam para da kupim neshto shto mi neodgovara :mellow: ...sekendhend je mama :)

Link to comment
...sekendhend je mama :)
Buvljak je keva :D , nego da ja tebi prodam svoje ? Šalim se samo je veličina u pitanju, nego mrzelo me da probam, a sad treba da idem na NBg, jbg :isuse: A ridžovani su postali nemogući, malo se vozim prevozom, gotovo uopšte nikud i ne idem, jer živim u centru, danas 2x ista žena :isuse: , a s njom neki debil :blink: , ono 100 kg, pearcing ispod usne. Valjda niko neće da im radi taj šinterski posao. Dobro ovo je više za HEJT topik, ali kao mali prilog...
Link to comment
truspecbdushorts2.gifuplašen činjenicom da ovog klasičnog modela nije bilo neko vreme po army shopovima, a i vođen sopstvenim nestrpljenjem i nervozom koje ispoljavam u bilo kakvom šopingu (osim kad kupujem hranu), uzeo sam XL umesto L. rekla prodavačica da ne zna da li će skorije biti nove ture, ja se usrao da opet ne nestanu i sada imam par malo povelikih ovih lepotica. barem imam kaiš <_<
Link to comment
truspecbdushorts2.gif barem imam kaiš <_<
i ne samo to, možeš još opuštenije u šoping hrane.
asdf.jpgMislis na ovaj deo, to je zgodno kad menjas kilazu, a sto se tice sopinga hrane, ja imam bermude sa tim, prvo sam maksimalno zatezala, pa onda malo po malo... sad jedva udjem. Hocu da kazem, oprezno s tim sopingom :D
Link to comment

srećom, imam još fore. ovaj komad sam navukao bez otkopčavanja, direktno. dakle, kapiram da mogu sebi da priuštim barem još jedno 5 kila. :D

Link to comment
  • 3 weeks later...
Letnje platnene šuze
super su. koja je to marka? mada, pretpostavljam da džaba pitam, jer mi se javlja da nisu nabavljive u beogradu.fala.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...