Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Prave su belgijsko-patriotske, Waffle cruiser. Carske barefoot tike za leto, težina u miligramima, đon od nekakve pene, moš ih saviješ i tiruš u džep. Lomio se između njih i Vibrama, al pročitah ovo o prstima što je zorge napisao pa prelomih. Nemate pojma.

Link to comment

jesi ih probao? ja jesam muske. jednom kad se naviknes na razdvojenost prstiju dosta su udobne, super izgledaju na nozi, samo muske naglasavaju prirodnu hobitolikost mog stopala, pa cekam zenske da me upristoje.

Link to comment

Nekako se približiš majmunu koji čuči u tebi kad mrdaš prirodom a prsti imaju slobodu. (Vele ljudi da je ludački udobno)Probao sam, cmrlj, i Vibram su mi bile neuporedino udobnije plus izostaje taj izgled stopala mermerne statue. Plus su Vibram meni mnogo lepše. Odustao sam zbog širom neta poznatog "Vibram Stink", vele da oči ispadaju.

Edited by dig_chohano
Link to comment

Što? Tisuću puta lepše no dlakave nožurde u japankama.edit: vidi, toni, ima i za uz odelo, za svadbe i sarane:bormio-m597-hero.jpg

Edited by dig_chohano
Link to comment
nadam se da ovi tvoji iz bloka ne citaju forum. toliko. :(
nece se taj vracati u blokove posle ovog autovanja :(
Link to comment
koji kurac je pojenta razdvojenih prsata? zbilja ne kuzim.
da mozes da pokazes srednji onom ko te nervira. @digmoguce da su vibram udobnije, ali su adidas lepse, a lepota trazi zrtve.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...