Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Nisam planirao da izlazim napolje sa njima, tako da to nije presudno.A to što tripuješ da ti fali basa, to je dobra stvar, pretpostavljam da nema onog užasnog sub bassa jeftinih uređaja, koji šatro pegla zvuk i čini ga hi-fi ugodnim.

Edited by henrik larsson
Link to comment

dobar pazar. dobre su te sluške, za te pare možda si mogao neki AKG pazariti, kažu ljudi da su dobre al ja ih nisam koristio pa nemam šta reći.za nešto više od 100e mogu se pazariti Technics 1200 ili 1210 koje imaju super zvuk, dosta mekši od Sennheiser HD25-II, barem meni više leži (to je već do korisnika i muzike koju slušaš), napravljene su od dobrog materijala ali stežu glavu prejako a to je već do obima glavurde. da imam višak novaca rizikovao bih i probao bih AIAIAI TMA-1

Link to comment
dobar pazar. dobre su te sluške, za te pare možda si mogao neki AKG pazariti, kažu ljudi da su dobre al ja ih nisam koristio pa nemam šta reći.
Razmisljao sam i o njima, ali posto sam ja selja koji se slabo razume u audio opremu, sennheiser su mi bile logican izbor :D A i uklopile su mi se u planirani budzet.Ne bih se usudio da preporucim bilo kome, iz gore navedenog razloga.
Link to comment

@larsson: HD-25 II bi ti odradio posao mada ne izgledaju tako :DHD-380 su povoljne, al bolje čekiraj po radnjama šta AKG nudi, probaj Q701 i javi kakve su i pošto su.

Edited by maheem
Link to comment

Te HD-25 ima burazerova bivsa, vrh su slusalice. Mada bih rekao da su vise namenjene za DJ-ing, kao i ove sto sam ja kupio, uostalom.

Edited by Joe D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...