Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

ajde da probam ovde:da li starke u conversu nekada idu na sniženje ili ih redovno drže na 50€?
bile su 5600, sada su 4500. za dalja snizenja ne znam, imao sam tri godine stek, pa nisam ulazio u radnju.
Link to comment
ajde da probam ovde:da li starke u conversu nekada idu na sniženje ili ih redovno drže na 50€?
Skupo bre to majku mu. Ja sam pre par godina kupio duboke u avanguardiiiii :D za 1900 din. Možda tamo da proveriš ako drže converse i dalje?
Link to comment

čekaće se sniženje il odlazak na najlon, skupo matermupazario super glu na sniženju. ne mogu da verujem koliko naši uzimaju keša kada uporedim sa cenama na zvaničnom sajtu2380_1_m.jpg

Edited by korindjar
Link to comment
ajde da probam ovde:da li starke u conversu nekada idu na sniženje ili ih redovno drže na 50€?
probaj da nađeš starke u radnji koja je negde pri vrhu Balkanske, sa desne strane kada kreneš na dole (sad si u BGu, zar ne ? :) )
neb dao 50 ojra za starke u zivotu. najprecenjeniji obuvni predmet u istoriji obuce.
koliko ti samo nemaš pojma, nemaš pojma.
Link to comment
neb dao 50 ojra za starke u zivotu. najprecenjeniji obuvni predmet u istoriji obuce.
Kako uopste ziveti bez starki? Sta obuti u svim onim prilikama u kojima normalan covek nosi starke?
Link to comment
Kako uopste ziveti bez starki? Sta obuti u svim onim prilikama u kojima normalan covek nosi starke?
staznam, nesto udobno a pritom lepo na oko?
Link to comment
staznam, nesto udobno a pritom lepo na oko?
A sad najbolje da su starke nelepe na oko.
japanke
Japanke su dobre za plazu, ali ne i za gradski prevoz. A i lepe su samo ako imas lepa stopala. Edited by sailorman
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...