Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Na kraju rutinski. Drezgic i Sojic ubedljivo najbolji kod nas, Tofoski imao neke vazne pogotke, kao i Kostic na kraju. Dimitrijevic ne previse ubedljiv..

Link to comment

dokle mogu nasi u16 mislim da je ovo na papiru jedna od najboljih generacija ikada za nas ali videcemo kako ce to izgledati na terenu

Link to comment

Cestitke mocima na obezbedjenom svetskom prvenstvu. Danas je Drezgic odigrao dobro, mada me je poprilicno nervirao u nekim momentima. Dimitrijevic je danas igrao bez ikakve energije, najgora njegova utakmica na turniru. Francuska i Izrael igraju tesnu utakmicu, jedna od te dve ekipe ce nam biti protivnik u polufinalu. Izrael smo pobedili u grupi.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, mikiking said:

dokle mogu nasi u16 mislim da je ovo na papiru jedna od najboljih generacija ikada za nas ali videcemo kako ce to izgledati na terenu

Nemo da te zvarava to sto neko pise da je ta generacija jedna od najboljih ikada . Jos ih nismo videli na velikoj sceni, plus deluje da igraju veoma lose u ovom pipremnom periodu. Kadetski uzrast je najnezhvalniji za neke dugorocne  prognoze. Odlican primer je ovo nase 2006 godiste. I u tom 2008 godistu su zapostavljeni neki igraci a mogli su da pozovu i najtalentovanije igrace iz 2009 godista, verujem da je tu bilo mesta za Kusturicu.

Edited by Micko8
Link to comment
35 minutes ago, Micko8 said:

Nemo da te zvarava to sto neko pise da je ta generacija jedna od najboljih ikada . Jos ih nismo videli na velikoj sceni, plus deluje da igraju veoma lose u ovom pipremnom periodu. Kadetski uzrast je najnezhvalniji za neke dugorocne  prognoze. Odlican primer je ovo nase 2006 godiste. I u tom 2008 godistu su zapostavljeni neki igraci a mogli su da pozovu i najtalentovanije igrace iz 2009 godista, verujem da je tu bilo mesta za Kusturicu.

mislim da kusturica treba da bude malo cvrsci jos malo, steta sto se bjelica povredio ali na papiru ovo je stvarno jedna od boljih generacija znam da nisu igrali sjajno na pripremama valjda ce se uigrati

Link to comment
1 hour ago, mikiking said:

mislim da kusturica treba da bude malo cvrsci jos malo, steta sto se bjelica povredio ali na papiru ovo je stvarno jedna od boljih generacija znam da nisu igrali sjajno na pripremama valjda ce se uigrati

Ne znam, videcemo. Ja se ne secam kada smo poslednji put ostvarili dobar uspeh na kadetskom prvenstvu.

Link to comment
22 minutes ago, Micko8 said:

Ne znam, videcemo. Ja se ne secam kada smo poslednji put ostvarili dobar uspeh na kadetskom prvenstvu.

mozda 2007

Link to comment

Mislim da je generacija rodjena 1997 poslednja koja je osvojila medalju. Peno,Marinkovic,Stojanovic,Simanic itdd. Igrali su finale koje su izgubili protiv Spanije. 

Link to comment
22 hours ago, mikiking said:

mozda 2007

 

 

Generacija koja je ispala u B diviziju.Mislim da su prosle godine u Poljskoj bili zadnji ili predzadnji.

Link to comment
22 hours ago, Micko8 said:

Izrael dobio francusku. Igramo sa njima za finale. Drugo polufinale je Nemacka-Slovenija.

 

 

Nije Izrael ni malo naivan iako smo ih lagano dobili u grupi.Momci se prosto nikada ne predaju.

 

Da od pocetka pocnemo jako i nece bi trebalo da bude problema.

Imamo i povredjenih ali oproravljaju se za sutra.

Link to comment
58 minutes ago, Блок_64 said:

 

 

Generacija koja je ispala u B diviziju.Mislim da su prosle godine u Poljskoj bili zadnji ili predzadnji.

mislim na onu generaaciju kada smo pobedili kod nas nase zadnje zlato na u16.

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Блок_64 said:

 

 

Generacija koja je ispala u B diviziju.Mislim da su prosle godine u Poljskoj bili zadnji ili predzadnji.

Nije ta generacija ispala iz Divizije A. Igrali smo cetvrtfinale sa litvanijom i bili smo blizu prolaska u polufinale, izgubili smo u nezivesnoj zavrsnici i tako ispustili mesto za  U17 SP koji se odrzao ovog leta. Ova 2006 generacija je se borila za opstanak u zadnjoj ili prezadnjoj  utakmici kadetskog prvenstava pre dve godine, mi smo pobedili hrvate i oni su  ispali iz elitnog takmicenja. Eto hrvatima se ta generacija i ove godine bori za opstanak u diviziji a u juniorskom uzrastu i sve su prilike da ce opet ispasti u nize takmicenje.

Edited by Micko8
Link to comment
3 hours ago, mikiking said:

mislim na onu generaaciju kada smo pobedili kod nas nase zadnje zlato na u16.

Genracija 1991 je nasa poslednja koja je osvojila kadetsko zlato.

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...