Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Isuse. Ovo je rang poraza od Poljske koju smo juče dobili 30 razlike. Francuzi su trećeg iz te grupe, Nemačku, dobili 25 razlike...

Link to comment
3 hours ago, pbg12345 said:

uspeli smo da izgubimo od ceske i ispadnemo u 1/8

vodili celu utakmicu, ceska preokrenula u poslednjoj cetvrtini

 

ceska kojoj je ovo prva pobeda na turniru

 

Po meni nismo igrali timski,klasican problem svih nasih selekcija silovanje pojedinaca da iznemoglosti.

Link to comment

Nikad suter Milijasevic.Malesevic nula minuta na utakmici ali zato super perspektivni Milenkovic jedanaest minuta.

Link to comment

Francuska je osvojila U20 SP. Mi smo jedina ekipa koja ih je dobila na turniru, mi smo zavrsili na 11 mestu. Spanci su najvise razocarali, ta njihova mesana generacija 2004-2005 je dosta toga osvojila, imali su najmanje otkaza a ispali su pre polufinala.

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment

Petar Bjelica propusta kadetsko EP zbog povrede. Poprilican hendikep , barem cemo da vidimo kako izgleda ovaj grmalj Pavlovic.

Link to comment
Quote

После месец дана припрема Вуле Авдаловић, селектор нашег У18 тима, одредио је који ће играчи престављати Србију на Евробаскету. То су: Саво Дрезгић (Партизан), Марко Тофоски (БКК Раднички), Александар Војиновић (Војводина), Андреј Костић  (Црвена звезда), Огњен Срзентић (Мега), Лука Марковић (Џокер), Митар Бошњаковић (Шпанија), Алекса Станојевић (Џокер), Стефан Плиснић (Партизан), Милош Шојић (Беко), Алекса Димитријевић (Партизан), Лука Јовановић (Жарково).

Cestitke Bloku. Mislim da ova ekipa moze do medalje.

Link to comment

A Tampere im je destinacija, bice u hotelu u 3am

  • +1 1
Link to comment

Losa utakmica, sudije pustaju tucu, igramo u nemoj maloj sajamskoj hali. 
 

IMG_1780.thumb.jpeg.b398acf066b76c60b58cfb6c8f3b12c5.jpeg

  • +1 1
Link to comment

Proigrali smo kada je Drezgic izvadjen iz igre , a onda smo opet igrali lose kada se ovaj vratio nazad u igru. Manje Drezgica na terenu to je bolje za nasu ekipu. Italijani su dobra ekipa, sigurno su jedan od favorita na turniru. U nemackoj su nas dobili u grupnoj fazi turnira. Steta je sto nemamo pleja u timu koji ume da doda loptu Dimitrijevicu.

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment
On 27. 7. 2024. at 17:11, Miki_belavista said:

guraju Drezgica? ko,bosanci?

 

 

Guraju ga godinama.I na kraju kada je dobijena utakmica vrati Drezgica da nabije statistiku neverovatno.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...