Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Dakle, hala FMPa ostaje i ne ruši se? Gledao sam projekat i urbanistički plan, nisam se nešto udubljivao, al male su šanse da sam prevideo halu na projektovanoj situaciji.

Link to comment
22 hours ago, pbg12345 said:

uff

sve najbolje zelim naravno, samo znas i sam, nikad dovoljno opreza kad je covic u pitanju

 

bojim se da su  teo i nedovic, sve i ako se pridruze fmpu, tu samo maska, marketing

stariji covic nije trpeo rasu radovanovica, iako mu je ovaj direktno doneo rezultate i  iako je fmp posle rasinog odlaska osetno pao

 

Ne prelazi mali tamo,za sada gde jeste.

  • +1 1
Link to comment
21 hours ago, kralj said:

Dakle, hala FMPa ostaje i ne ruši se? Gledao sam projekat i urbanistički plan, nisam se nešto udubljivao, al male su šanse da sam prevideo halu na projektovanoj situaciji.

 

Ako mislis halu u Zelezniku ona ostaje.One na cukarickoj padini vise ne postoje.

  • Hvala 1
Link to comment

Mlada muska  U20 reprezentacija je izgubila od Grcke prvi mec na prvenstvu. Mlada zenska juniorska selekcija je ispala iz Divizije A sve su utakmice izgubile , ostala je jos jedna beznacaja sutra, verujem da ce ostati bez i jedne pobede na turniru. Butulija i Pejdz su se pokazale kao los trenerski duo i prosle godine na istom prvenstvu.

 

Црна Гора У18 – Србија У18 83:94 (15:21, 19:22, 28:24, 21:27)
Црна Гора У18: Вујачић 7, Смоловић 2, Комненовић, Тодоровић 7, Бећирагић 2, Радуновић 17, Крнић 1, Глобаревић, Павловић 8, Пинтер 6, Чарапић 8, Чичић 10, Драшковић 8, Кљајић 1, Ђурковић 6.
Србија У18: Војиновић 11, Ђурић, Бундало 5, Срзентић 13, Шојић 15, Марковић 7, Јовановић 2, Плиснић, Солoмун, Димитријевић 8, Костић 25.

 

Izgleda da je vas sin siguran putnik na U18 EP. Igrao je na svim pipremnim utakmicama ako se ne varam.

Edited by Micko8
Link to comment

zasto je ova u20 ovako nakaradno sastavljena?

jasno mi je da 05 nema takmicenje ove godine, da je 04 generalno krs i znam da su neki igraci povredjen, ali opet, sve to zajedno ne bi trebalo u toj meri da utice da sastav izgleda ovako kako izgleda

Link to comment

Pa nije nakaradno sastavljeno. Nema FIBA nista sa tim sto su mnogi igraci vec  Draftovani i igraju u NBA letnjoj ligi ili sto neki igraci propustaju prvenstvo da bi se pipremali za novu klupsku ili koledz sezonu. U20 prvensto je uvek bilo prvenstvo slabijeg kvaliteta.

Edited by Micko8
Link to comment
21 hours ago, Micko8 said:

Србија У18: Војиновић 11, Ђурић, Бундало 5, Срзентић 13, Шојић 15, Марковић 7, Јовановић 2, Плиснић, Солoмун, Димитријевић 8, Костић 25.

 

Izgleda da je vas sin siguran putnik na U18 EP. Igrao je na svim pipremnim utakmicama ako se ne varam.

 

 

Igrali su jednu i jutros i pobedili.Imamo tri povredjena igraca i jedan je bio na polaganju engleskog za koledz.

 

Za ovo drugo.VIdecemo ne znam sta da ti kazem.

 

Link to comment

Lenj sam da guglam, ako naidje neko ko zna nek javi gde može da se gleda?

 

Bloče, ako može na PM koji je tvoj mali, da se baci fokus dodatno.

Link to comment

Mladunci U20 ipak prvi u grupi. Nakon poraza od Grčke dobili Francusku i Poljsku a Grci se samoubili neshvatljivim porazom od Poljske 

Link to comment

Kao prvi u grupi smo otisli u dosta laksi deo zreba, a pretila je opasnost da zavrsimo i kao zadnji u grupi. Sada imamo realnu sansu da doguramo do polufinala tj. borba za medalju.

Edited by Micko8
Link to comment

Ko bi rekao da ce Spanija kao glavni favorit na turniru da se ovoliko pati sa Crnom Gorom u prvom poluvremenu.

Link to comment

uspeli smo da izgubimo od ceske i ispadnemo u 1/8

vodili celu utakmicu, ceska preokrenula u poslednjoj cetvrtini

 

ceska kojoj je ovo prva pobeda na turniru

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...