Jump to content

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Odatle sto je njegov menadzer neko mudo u Lotomatici.A i slabo si ti to gledao, nije se izdvojio ucinkom, ali iz aviona se vidi da ima vise osecaja za igru od nekih igraca koji su forsirani ispred njega. Samo mi Bogdanovic deluje talentovanije.

Link to comment

nisam to primetio. kada sam rekao da se nije izdvajao tu sam mislio i na igrace litvanije i letonije. mozda je on bolji nego sto je pokazao u te dve utakmice ali u tim timovima ima dosta talentovanijih igraca od njega, barem po onome sto smo videli u te dve utakmice, a on je zavrsio u evroligaskoj ekipi.

Link to comment

Nista, moraces da mi verujes na rec :D Uzgred, vecina Litvanaca i jeste u njihova dva evroligaska kluba, Valanciunas ce imati i finu minutazu ove godine. Bertrans je koliko znam na probi u Olimpiji. A Rome je realno bulja, iako je evroligas.

Link to comment
edit: koliko samo smara ova sto se dere non-stop na Usa-Srbija, aukurac :isuse:
hahaha ja sam gledao isti taj video juce .. isuse jebeni, vec posle 2 minuta zamislio sam scenu kako je iz sve snage lupam najvecom bejzbolkom koja postoji po sred zuba, a onda joj skacem po lobanji i derem se "follow the ball - rebound" ... debil
isto i ovde. posle sam morao da gledam bez tona zato sto me zabolela glava.
Auf.... video sam komentare tek kad je bilo kasno za mute. Ubuduće posle posle linka ka klipu čitam bar još 2-3 strane, pa onda gledam.Ameri deluju kao da su pokupljeni s fizičkog iz gimnazije, vidi se da još nisu ozbiljno počeli s kljukanjem s profi sportom.
Link to comment
  • 3 weeks later...
Odatle sto je njegov menadzer neko mudo u Lotomatici.A i slabo si ti to gledao, nije se izdvojio ucinkom, ali iz aviona se vidi da ima vise osecaja za igru od nekih igraca koji su forsirani ispred njega. Samo mi Bogdanovic deluje talentovanije.
Drenovac je prosle sezone igrao na svim spoljnim pozicijama, na pocetku sezone cesto je igrao na pleju i tada je pruzio njegove najbolje partije u Arkadiji. Tanjevic koji je sportski direktor Rome obozava takav profil igraca. Drasko Prodanovic ce biti zaduzen za individualni rad sa Djordjem. Tandem Tanjevic i Prodanovic je odlicno funkcionisao u Limozu pre desetak godina. Tada je Prodanovic bio zaduzen za individualni rad sa Frederikom Wejsom koji je na kraju te sezone draftovan.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Fresh air for Vasilije Micic ('94). The 1.92 serbian guard, after competing this summer with his NT in the U-16 European Championship of Bar (Montenegro), decided to sign for Mega Vizura. The prospect, grown in FMP Zeleznik, will play now for the U-18 squad and also will try to earn some minutes in senior team at first division. In Bar, where they finished fifth, he averaged 8.2 points, 5.1 assists and 3.0 rebounds.misko vs covic

Link to comment

juniorski tim kk morave iz vladicinog hana sutra igra protiv juga iz vranja za ulazak u jedinstvenu juniorsku ligu. :Hail:moj dobar drug je trener. kaze da smo favoriti posto smo im maznuli najboljeg igraca ali bice zajebano. to bi bio najveci uspeh kosarkaskog kluba u istoriji. jbt. fmp, hemofarm, novi sad, partizan, zvezda (?)...u hanu. :Hail:samo da sutra dobijemo...

Link to comment

hvala :)planiram da gledam sve utakmice u beogradu i one najzanimljivije u hanu. ne znam da li je tacno, ali sam na kosarka.rs forumu procitao da se jos uvek ne zna da li ce se liga igrati zato sto ne mogu da nadju sponzora. nadam se da ce ipak naci neko resenje.po pravilima klub sme da dovede jos tri igraca. planiraju da dovedu jos 2 centra da bi mogli da pariraju ostalim ekipama.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...