Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Seksi Zagorac  :naughty:

 

Ne da nam se da izgubimo nesto ovde pre cetvrtfinala, ovi Francuzi se izgleda nisu mucili s nekakvim taktikama i slicnim kerefekama protiv nas. 

Edited by Calavera
Link to comment

Kako su ovi Francuzi uspeli da do ove utakmice budu tim s najmanje primljenih poena u grupi poprilična je misterija.

 

gledao sam ih već nekoliko puta: oni će ubaciti svojih 55-60 poena, a pobednik zavisi od toga hoće li protivnik ubaciti manje ili više od toga. u prošlim utakmicama su makar dobro branili reket i terali spolja, sad su već pogubljeni skroz. ne znam ko ih spojio ovakve, ekstremno netalentovana ekipa, čak su im i ovi belci spolja u funkciji rebića, prebace (uglavnom) preko pola i onda nišani centra da mu spustiš na post. ogavno... makar kad im ne ide. jedini igrač sa malo šmeka im je luvavu, a ni on nije bog zna šta.

Edited by Malvo
Link to comment

gledao sam ih već nekoliko puta: oni će ubaciti svojih 55-60 poena, a pobednik zavisi od toga hoće li protivnik ubaciti manje ili više od toga. u prošlim utakmicama su makar dobro branili reket i terali spolja, sad su već pogubljeni skroz. ne znam ko ih spojio ovakve, ekstremno netalentovana ekipa, čak su im i ovi belci spolja u funkciji rebića, prebace (uglavnom) preko pola i onda nišani centra da mu spustiš na post. ogavno... makar kad im ne ide. jedini igrač sa malo šmeka im je luvavu, a ni on nije bog zna šta.

 

Teraju i sad spolja ali dosta slabo brane perimetar a mi nemamo bas toliko lose sutere spolja da bismo bas toliko promasivali.

Link to comment

mislio sam na to da su do sada odlično kontrolisali skok i reket, a danas smo ih nadskakali prilično, evo sad baš vidim da imamo 24 skoka, od toga 10 ofanzivnih, a oni sve skupa cirka 15.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...