Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

jeste, ali mi je nekako prespor za sf a preslab i prenizak za pf. videćemo.

 

Jeste malo sporiji ali ima odlicnu anticipaciju i veliki raspon ruku, mogao bi time da nadoknadi brzinu bar u odbrani. Danas je imao bar tri ukradene lopte, verovatno i vise ali ove tri su mi ostale upecatljive, zato sto odlicno cita igru. Ne vidim ga kao cetvorku u buducnosti osim kad bas omatori i na par minuta u nekim nizim petorkama.

 

Njega bas nisam mnogo gledao jer me Covic dr Filip toliko nervira da tesko gledam FMP ali ovo sto igra na prvenstvu je sasvim dobro.

Link to comment

tejic, davidovac, zagorac. ja kod gudurica ne vidim neki veliki upside, nema neke narocite fizikalije. iako tek ima 20 djeluje mi fizicki i igracki vec formiran igrac, pa je zato dobar na ovom i kls nivou.

 

da, to i ja napisah par stranica nazad.

nism video, sorry.

 

zagorca sam i ja pomenuo.

 

za tejica se ne slazem. mislim da cemo sledecih 10 godina stalno ocekivati da njegov motor startuje, dok jednog dana konačno ne ukapiramo da motora uopšte ni nema.

 

gudurić nije neki preterani atleta ali ima ok visinu za svoju poziciju i ima, što reče joed, bolju kontrolu igre od oba naša pleja (pri čemu je jaramaz prof dr za očajnog rebu bebu).

Edited by ikar
Link to comment

da nisu nasi plejmejkeri kriminalni u distribuciji lopte i kontroli tempa igre, verovatno bi i vise igraca izgledalo dobro. treba guduric da zove napade u ovoj ekipi.

 

Da, posebno se dopalo to sto sa dva pleja na parketu nismo mogli da organizujemo jedan jebeni napad dobrih pet minuta. Rebic je osim one dve trojke na kraju prvog poluvremena izgledao ocajno celu utakmicu. Jebem ti pleja koji dva puta zaredom na zonski presing izgubi dribling na nasoj polovini a ne oslobodi se lopte. Jaramaz je jos ponesto i odigrao ali Rebic koji dve godine trenira s evroligaskom ekipom nije pokazao bas nista.

Link to comment

Uzgred, zna li neko zasto se Guduric onako cesto brise peskirom? Kao da je teniser. :lolol:

 

Meni to upalo u oci jos protiv Bugara, decko bukvalno na svakoj pauzi trazi peskir. Nije do temperature u dvorani jer se ostali uopste nisu cimali u tom pogledu, bice da se ipak radi o nekom problemu sa znojenjem.

Link to comment

Jeste malo sporiji ali ima odlicnu anticipaciju i veliki raspon ruku, mogao bi time da nadoknadi brzinu bar u odbrani. Danas je imao bar tri ukradene lopte, verovatno i vise ali ove tri su mi ostale upecatljive, zato sto odlicno cita igru. Ne vidim ga kao cetvorku u buducnosti osim kad bas omatori i na par minuta u nekim nizim petorkama.

 

4 ukradene i nijednu izgubljenu za 20ak min

Link to comment

totalno smo negledljivi bili u prvom poluvremenu. niko ne deli lopte, svi forsiraju dribling, jedan na jedan, nista ne gledaju...glupo do zla boga. belgijanci sve vreme vodili, reba izjednacio prvi put na 2 sekunde do kraja.

Link to comment

Ja sam gledao negde od početka druge četvrtine, tako da sam samo malo zakačio to kad su nas razvaljivali.Ovaj Lecomte, koji važi valjda za nekog velikog talenta vidim nije nešto odigrao?

Link to comment

Brz i prodoran, pravi višak, ali nije mnogo direktno iskreirao. Mnogo se više istakao ovaj prangijaš na krilu, Kesteloot, sasuo 15 u prvoj četvrtini već, u odbrani dobro zatvarao, u drugoj stao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...