Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Cim smo ukljucili hustle, vratili smo vodjstvo. Davidovac ih pokrenuo onim bacanjem u aut, kad vec kouc ne radi svoj posao.

Link to comment

Gde si da ih prozoves ranije. :lolol:

gledam od pocetka italijanske serije. nema kod nas nesto posebno talenta, a zvezdini deluju jednako lose kao i ostali, ako ne i gore.

 

sa izuzetkom gudurica i zagorca, niko od ovih igraca ne izgleda kao da ima neku veliku sansu za baš ozbiljnu karijeru.

 

ubr, užasno si naporan sa klubaštvom na reprezentativnom topiću. da je moderacija iole dosledna, preselila bi te na szd.

Edited by ikar
Link to comment

Tacno smo pobedili jer se Djokic setio da zakuca Zagorca za klupu. Ne znam sta je Miloje radio s njim ali decko ne igra kosarku vec basket.

Link to comment

ubr, užasno si naporan sa klubaštvom na reprezentativnom topiću. da je moderacija iole dosledna, preselila bi te na szd.

 

Daj, nemoj srati, majke ti. Moderaciji je dovoljno da pogleda moje danasnje postove o Rebicu, Tejicu, Guduricu i tokom prosle utakmice o Kaplanovicu pa da joj bude jasno da si kao po obicaju zakucao glavom u direk, te da te SZD ceka rasirenih ruku zbog podmetanja. :fantom: .

Link to comment

Daj, nemoj srati, majke ti. Moderaciji je dovoljno da pogleda moje danasnje postove o Rebicu, Tejicu, Guduricu i tokom prosle utakmice o Kaplanovicu pa da joj bude jasno da si kao po obicaju zakucao glavom u direk, te da te SZD ceka rasirenih ruku zbog podmetanja. :fantom: .

ne, ne, ne... szd je tvoj. štaviše, ja bih ti i titulu počasnog predsednika szd-a dao. al moderacija je konzervativna, nema tu hrabrosti za vizionarske poteze.

Link to comment

gledam od pocetka italijanske serije. nema kod nas nesto posebno talenta, a zvezdini deluju jednako lose kao i ostali, ako ne i gore.

 

sa izuzetkom gudurica i zagorca, niko od ovih igraca ne izgleda kao da ima neku veliku sansu za baš ozbiljnu karijeru.

 

ubr, užasno si naporan sa klubaštvom na reprezentativnom topiću. da je moderacija iole dosledna, preselila bi te na szd.

ne znam kako definises ozbiljnu karijeru, ali po meni guduric svakako nije medju trojicom najtalentovanijih od ovih 12 igraca.

Edited by Timmi
Link to comment

ne znam kako definises ozbiljnu karijeru, ali po meni guduric svakako nije medju trojicom najtalentovanijih od ovih 12 igraca.

jebemliga... ko je po tebi veći talenat od njega?

 

da se ogradim - osim ovih naših nesreća, ostale prvi put ozbiljnije gledam sad na ovom ep.

Edited by ikar
Link to comment

Cim smo ukljucili hustle, vratili smo vodjstvo. Davidovac ih pokrenuo onim bacanjem u aut, kad vec kouc ne radi svoj posao.

 

A i sa dve osvojene lopte koje su zajedno sa onom Jaramazovom resile utakmicu. Zanimljivo je da smo ocajno izvodili bacanja ali kad se odlucivala utakmica ubacili smo sedam zaredom.

Link to comment

jebemliga... ko je po tebi veći talenat od njega?

 

da se ogradim - osim ovih naših nesreća, ostale prvi put ozbiljnije gledam sad na ovom ep.

 

Davidovac? Decko je 95. godiste a kapira igru kao mator.

Link to comment

Davidovac? Decko je 95. godiste a kapira igru kao mator.

jeste, ali mi je nekako prespor za sf a preslab i prenizak za pf. videćemo.

Link to comment

jebemliga... ko je po tebi veći talenat od njega?

 

da se ogradim - osim ovih naših nesreća, ostale prvi put ozbiljnije gledam sad na ovom ep.

tejic, davidovac, zagorac. ja kod gudurica ne vidim neki veliki upside, nema neke narocite fizikalije. iako tek ima 20 djeluje mi fizicki i igracki vec formiran igrac, pa je zato dobar na ovom i kls nivou.

 

 

jeste, ali mi je nekako prespor za sf a preslab i prenizak za pf. videćemo.

da, to i ja napisah par stranica nazad.

Edited by Timmi
Link to comment

da nisu nasi plejmejkeri kriminalni u distribuciji lopte i kontroli tempa igre, verovatno bi i vise igraca izgledalo dobro. treba guduric da zove napade u ovoj ekipi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...