Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Zagorac se ponaša kao goat, koji je došao da ostane u formi.

 

Nisam imao taj utisak u toku sezone, ali na osnovu ovog prvenstva, Gudurić deluje kao veći prospekt.

 

Meni ovaj Davidovac deluje kao jako zanimljiv igrac, ne bih se zacudio da ga Radonjic odmah presaltuje u prvi tim.

Link to comment

Ali Grci su strasno slabi. Igramo ocigledno preko kurca i bez najboljeg igraca a dogurali smo do 15 razlike.

 

edit: 18 razlike

Edited by harper
Link to comment

Davidovac car, zamalo prodje tekma bez da je lupio bananu nekome :D

 

Pusti tu bananu, ona markusovska asistencija Zagorcu je bila highlight utakmice. Odlican pregled igre i odlican ball-handling + vise nego pristojne fizikalije = odlican igrac u najavi.

Link to comment

meni se kid davidovca ne svidja sto je tweener, ne izgleda mi kao da ima brzinu da igra trojku, od cetvorke je jos fizicki daleko.

 

Nije on uopste spor, nisam stekao takav utisak. Osim toga, izgleda da je prilicno inteligentan i da odlicno prati igru, sto u kombinaciji sa velikim rasponom ruku moze da nadoknadi odredjeni manjak brzine pravilnom anticipacijom. Nisam ga do sada mnogo gledao, ono sto mi je palo u oko na ovoj utakmici nije nista od onoga zbog cega je do sada hvaljen vec pregled igre i osecaj za asistenciju. Radonjicu ce se pretpostavljam narocito dopasti to sto je odlican u tranziciji.

Link to comment

pocelo sa talijanima...jare promasio otprilike 15. polaganje do sada na prvenstvu

 

 

ali zato trojke sipa

Edited by spaceploitator
Link to comment

Neverovatno da Rebic nakon dve godine provedene sa prvim timom Zvezde ovoliko bedno izgleda u ovoj konkurenciji. A Djoko Salic nije ni kosarkas vise.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...