Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Davidovac je bas kvalitetan jack of all trades, rado bih ga gledao u prvom timu sledece sezone.

 

Zagorac se muci sa sutem za sada na prvenstvu, valjda se malo popravi kad bude trebalo.

Edited by Calavera
Link to comment

Nisam gledao prvu četvrtinu, iz ove perspektive mi nije jasno kako smo je izgubili sa 6 razlike. Ovo što sam gledao imam utisak da Zagorac i Tejić mogu da daju koš kad god hoće.

Link to comment

mnogo loša košarka, bar ono što sam gledao. elementarne stvari se ne rade dobro, 3 na 1 kontru kad vidim da se završi oduševim se. jako tanko. pričam za košarku na prvenstvu generalno.

Edited by theanswer
Link to comment

Ovo tejic, daidovac odmaraju jer smo sigurno prvi? Sta to uradi guduric?

 

4 sekunde pre kraja cetvrtine prodade loptu i otvori kontru 2 na 0 za kos u poslednjoj sekundi.

Link to comment

Jaramaz. :lolol: Zamalo izgubi loptu a onda iz ocaja ubaci trojku sa 8 metara za kraj poluvremena.

 

Izgleda se ozbiljno banci u Italiji. I mi i Grci igramo kao posle teskog mamurluka. :lolol:

Link to comment

Zagorac mi sve vise i vise ide na kurac a i Djokic sto mu vec jednom ne podvikne.

 

edit: Upravo mu drzi vakelu. :lolol:

Edited by harper
Link to comment

Zagorac se ponaša kao goat, koji je došao da ostane u formi.

 

Nisam imao taj utisak u toku sezone, ali na osnovu ovog prvenstva, Gudurić deluje kao veći prospekt.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...