Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

na memorijalnom turniru "Haris Brkic" klinac iz Bosne Adi Alikadic postigao 97 poena ukupno na 2 utakmice (54 proti Borca i 43 protiv Partizana)  :Hail:

Link to comment
 

Na turniru u Istanbulu nasa U20 repka pobedila Tursku 95-61

 

Ребић 15 (2 ск, 4 ас), Гудурић 4 (5 ск, 2 ас), Ракићевић 4 (5 ск, 2 ас), Апић 15 (5 ас), Бабовић 5, Јарамаз 5 (4 ск, 4 ас), Вељковић 5, Бурсаћ 9, Капалновић 6 (8 ск, 3 ас), Шалић 2, Тејић 17 (5 ск), Давидовац 8 (4 ск)

Link to comment
 

 

Tu nam fale samo Jokić i Ristić? (Znam da je Zagorac u ekipi, samo nije igrao ovu tekmu).

da

 

dobra je ta generacija rodjenih 1995. Mislim da ce iz nje izaci dosta igraca koji ce igrati evropska takmicenja, samo je pitanje koliko od njih ce postati top klasa.

Jokic, Zagorac, Tejic su skoro sigurni clanovi repke sledecih 15 godina. Nadam se i Ristic. A mozda jos neki poput Gudurica i Salica dodju na taj nivo

Link to comment

 

 

 

da

 

dobra je ta generacija rodjenih 1995. Mislim da ce iz nje izaci dosta igraca koji ce igrati evropska takmicenja, samo je pitanje koliko od njih ce postati top klasa.

Jokic, Zagorac, Tejic su skoro sigurni clanovi repke sledecih 15 godina. Nadam se i Ristic. A mozda jos neki poput Gudurica i Salica dodju na taj nivo

 

nisu oni jos sigurni nizasta... ti momci su vec 20 godina(Saric je prosle godine imao 20, a dominirao je... Hezonja je njihova generacija... ), i dok su Zagorac i Jokic pokazali napredak, Tejic, Ristic i Rebic su imali vrlo upitne sezone. Ristic nije skoro ni igrao u Arizoni, kao i Tejic u Zvezdi koji je pokazao da zna da bude prljav i da ce da se pobije ako treba, ali od kosarke nisam bas puno video... najvise mi se zapravao dopao Rebic, koji je igrao od sjaja do ocaja, samo sto Radonjic nije imao vremena da ga istrpi, jbg. mislim da bi mu bolje bilo da je proveo sezonu negde gde bi igrao, vidi se da decko ima slifa ali da mu fali rutina. Salic slican njima, samo sto se nije jos videlo ni da li ima talenta... tj ili ga nema ili ga vesto krije. ono sto je dobro, to je da ima puno materijala, pa ce neko sigurno isplivati...

Link to comment

los su primer hezonja i saric. oni su vidjeni da u tom narednom periodu o kom govorite budu najbolji evropski igraci. zvezde nba timova.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...