Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

pa gde si bio?! bio sam na partizanu i gledao drugo poluvreme zvezde.

zvezdu sam propustio a na partizanu sam u početku bio blizu zorana stevanovića kog sigurno nisi mogao da omašiš. kasnije gore na balkonu, ali baš na ulazu,

 

jbg, mimoišli smo se. sutra propuštam. u nedelju se isto igra?

 

e, da, roditelji su posebna sorta. na meginoj utakmici je sa te strane ka sudijama doletelo par stvari. :frust:  ovaj morao da ode do zapisničkog stola da prijavi.  

Edited by pacey defender
Link to comment
  • 1 month later...

Gledao malo sinoc kadetski internacionalni turnir u Beckereku http://www.basketball-cup-zrenjanin.tk/indexSR.html#!/page_SPLASH.U staroj hali prvo poluvreme Proleter - Stella Azzurra i onda u novoj hali drugo pol. Real - Partizan.Kod Proletera ima jedan bas fin klinjo, koji je, posto im imena ne znadem, sifrovan kao broj 4 ( na dresu ).Pristojne visine malac, vizljast, solidno krakat, odlicna kontrola lopte, fin izbacaj, par trojki sunuo i sve jedna bejase usla kao kap, ne gubi se u odbrani...Bas onako vredan klinjo u oba pravca, a pri tom bas ima i skila.

Naravno, nije moglo proteci bez igranja zone.Pred kraj prve cetvrtine, domaci trener je " povukao nogu ", tako da je zabar morao da mu momentalno odgovori na isti nacin. U zabara jedan smesan, omalen, u odbrani fingira agresivnost, mlatara rukama i zuji svuda, ali je simpa lik, mogao bi biti nekakav specijalac, jer ima fin sut i, pri tome, izrazito visok luk cini pri izbacaju, a brz mu je izbacaj, tesko da bi ga neko mogao na'vatati na blokadu.

Partizan je bolno mediokritetski.Real je fizicki premocan, ali najvise mi se dopao vretenasti ( nagadjam Venecuela/Peru ) klinjo, lebdi nad parketom.Ovaj nas mali ( Zrenjaninac ) Dino meni je pljunuti ( levoruki ) Velickovic.Trener Reala je neki picopevac, covek bi rekao da je, maksimalno, 10 godina stariji od ekipe mu.

Danas, a sve se igra u novoj hali, od pola 2 krece mec za 7 mesto, potom, jelte, za 5.U pola cetiri je za broncu ( Barsa - Partizan, isao bih da malo posnimam Spance, ali kada se samo setim Partizana od sinoc... ), a u sedam je finale Real - Novi Sad ( Sports World ).Izmedju bronce i finala bice sutiranja trica i, potom, zakucavanja.

Sinoc je bilo bas dosta raje, pa su se setali iz jedne u drugu halu, sa poluvremena na poluvreme. :D  Danas bi u finalu trebalo biti Ivane Spanovic ( kao da je bitno zasto :blush:  ), te Zareta Cabarkape ( promoteri, jelte ).

Link to comment

Taj Dino bi trebao za Barsu igrati, tako mi nešto u glavi? Ili sam se ja sjebao pa je u Realu?

 

Bio je tamo ( ako sam valjano upucen ), ali je menjao boje. :D

Link to comment

Danas, a sve se igra u novoj hali, od pola 2 krece mec za 7 mesto, potom, jelte, za 5.U pola cetiri je za broncu ( Barsa - Partizan, isao bih da malo posnimam Spance, ali kada se samo setim Partizana od sinoc... ), a u sedam je finale Real - Novi Sad ( Sports World ).Izmedju bronce i finala bice sutiranja trica i, potom, zakucavanja.

Sinoc je bilo bas dosta raje, pa su se setali iz jedne u drugu halu, sa poluvremena na poluvreme. :D  Danas bi u finalu trebalo biti Ivane Spanovic ( kao da je bitno zasto :blush:  ), te Zareta Cabarkape ( promoteri, jelte ).

 

Zajeb'o satnicu, od pola 12 je program za danas.

Link to comment

Sve je lakse uz kss-live.com! :Hail: Broj cetiri iz Proletera je Rajanovic klinjo, bas dobar. Broj 17 iz Reala je Mekkarti Santos ( Brazilac?; uglavnom, od svih klinja, najvise mi se dopao ). Kada sam provalio da ima nasih ( " sa ovih prostora " ) i u Barsi, morao sam otici videti ih, uprkos cinjenici da su igrali protivu onakvoga Partizana.Ovaj Marjanovic je fizicki odlican i izrazito zajeban na ulaz, obaska sto je imao par finih kucanja.Sut mu je klimav u smislu " moze da prodje, a i ne mora ", tako da mu je namestanje ruke najneophodnije, a madafaka stav vec ima.Zizic mi je skroz bezveze.Partizan isto kao i jucer protivu Reala.Zapravo, lazem, bili su danas jos i slabiji.

Finale video samo prvi deo, bilo mi krivo sto moram ici na poluvremenu, ali sada vidim, statisticki, da je Real rutinski dobio, mada, sve pohvale klincima iz Sports World-a ( inace, fizicki apsolutno inferiorni spram rivala ) - muski su igrali pp, jasno je bilo da nemaju sta da traze u napadu, osim da sibaju za tri, sto su, jelte, i cinili, ali su i pogadjali, tako da su imali svega minus jedan posle pp-a.Kovacevic je ispogadjao svasta nesto.Pohvale i treneru im, vrlo su mu, kosarkaski, pismeni malci, i nikakvih zona nije bilo.

Dino ce biti ozbiljan evroligaski igrac, a za " preko bare " rekao bih da ce mu vazda faliti atleticizma.Za pohvalu je sto brzine u nogama ima, sto me uvek pomalo iznenadjivalo, kada ga covek vidi onako tetkasto gradjenog.Igra spolja, ali ce zasigurno, uz koji jos cenat, biti ozbiljna seniroska evroligaska cetvorka.Mutica i Jovicica nisam pohvatao, ne bodu oci, kao ni, recimo, ovi nasi zabari Nikolic i Djakovic.

U zakucavanjima spektakularan je bio kljinjo iz Stelle, pokidao ih je sve! :Hail:

Citava organizacija vrlo pristojna, jedino su preterali kada je rec o broju klinaca koji su ucestvovali u trojkama i zakucavanjima, tako da se i raja pomalo bila smorila duzinom trajanja, a i sami klinci koji su ucestvovali i, uopste, finalni mec je bio zakazan za 19h, a poceo je sat kasnije.

Upoznao Damira Radoncica, Dinovog caleta, koji je i idejni tvorac glede organizacija turnira.Odmah se vidi da je covek svetska faca - toliko normalan, pristupacan, u svakom trenutku na usluzi... Uglavnom, po njegovim recima, organizacija turnira i za sledecu godinu je zasigurna, a njegov cilj svakako jeste da turnir bude tradicionalni.Ova premijerna organizacija turnira zasluzuje gro pohvala.

Ivane nije bilo ( ili makar je ja nisam usnimio ). :mad:

Link to comment

zizic je rodjen 11. aprila 2000. mladji od ovih bar po godinu. od ovog radoncica godinu i dva meseca. u tom uzrastu velike su to razlike. od septembra je porastao 5 cm i sad ima valda 209 cm.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...